Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Свято Дня освіти на біологічному факультеті

Свято Дня освіти на біологічному факультеті

29.09.2006 11:08

Студенти біологічного факультету ЗНУ за доброю традицією поздоровили своїх викладачів із їхнім професійним святом – Днем працівників освіти. Викладацький склад факультету отримав у подарунок не лише традиційні квіти, але й концерт, підготовлений силами першокурсників.

Розпочалися урочистості привітанням, з якими звернулася до своїх колег декан біологічного факультету, доктор фармацевтичних наук, професор Людмила Омельянчик. Вона нагадала викладачам, що за роки свого існування факультет підготував більше шести тисяч випускників, уклавши у кожного не лише знання, але й часточку душі й серця. Їхні випускники роз’їхалися по всій Україні, але не забувають про рідний ВНЗ. Тож нехай факультет випустить ще не одне покоління біологів, екологів, хіміків і працівників садово-паркового господарства.

Після завершення офіційного поздоровлення на сцені зявилися ведучі – Зоя Копан, Юлія Рипенко, Валентин Кобко і Дмитро Литар і розпочався концерт. Першокурсники гідно продемонстрували свої таланти перед викладачами, однокурсниками, студентами старших курсів, котрі прийшли поглянути чого варті «новенькі» та гостями свята (серед яких, до речі, були й старшокласники, котрих знайомі позвали подивитися на студентське життя). Катерина Федінчик, Андрій Хайнацький і Анна Горбань по черзі продемонстрували глядачам свої вокальні здібності, виступивши із усім відомими і улюбленими піснями. Тетяна Бобер прочитала вірші, присвячені першим враженням від студентського життя. Олена Матвієнко виконала пластичну мініатюру, котру зала зустріла бурхливими оплесками. Також увазі присутніх була запропонована гумористична сценка і два вдалих хореографічних виступи, у яких узяли участь Анна Каріна, Галина Уляницька, Олена Нижняк, Анна Саващук, Віра Нагорнюк. Арина Поздняк та інші. Між номерами лунали слова поздоровлень і подяки на адресу тих, хто присвятив себе благородній викладацькій справі.

Викладачі залишилися задоволеними цим подарунком. Не менш приємне враження справив концерт і на студентів старших курсів. Зокрема, студент третього курсу Микола Дроздов відзначив досить високий рівень виконавської майстерності своїх молодших товаришів і додав, що найбільше у цьому святі йому сподобалася сама атмосфера приязні та взаєморозуміння і що добре було б, якби кожен день навчання був схожим на цей.