Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Університет готовий до зими

Університет готовий до зими

06.11.2006 16:05

Про це сьогодні, 6 листопада, на засіданні представників ректорату повідомив проректор ЗНУ з адміністративно-господарської роботи Роман Дружинін. Згідно затвердженого плану господарськими та технічними службами університету виконано значний обсяг робіт з підготовки будівель, споруд та інженерно-технічних мереж до сталої роботи в осінньо-зимовий період 2006-2007 навчальних років.

За словами Романа В’ячеславовича, на сьогодні вже проведено капітальний ремонт магістральних мереж опалення та гарячого водопостачання загальною довжиною 430 квадратних метрів, виконано роботи з перевірки системи внутрішнього опалення практично всіх навчальних корпусів, гуртожитків, спорткомплексу, вже позаду роботи по ремонту систем опалення із заміною приладів опалення навчальних корпусів та гуртожитків, відремонтовано вікна та двері із заміною 130 квадратних метрів скла, герметизації каркасного скла тренажерного, гімнастичного та фітнес- залів.

Крім того, в університеті провели профілактичні заходи на елеваторних та елктрощиткових вузлах корпусів, гуртожитків та центрового теплового пункту. Адміністративно-господарські служби підготовили до роботи в зимових умовах і автотранспорт університету, створили необхідні запаси посипочного матеріалу, провели ущільнення шиферних покрівель корпусів ЗНУ, придбали необхідний інвентар та спецодяг, налагодили освітлення території.

Підбиваючи підсумки, Роман В’ячеславович підкреслив: «В цілому матеріально-технічна база до роботи у осінньо-зимових умовах – підготовлена».

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ