Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Чергова перемога «Орбіти-Університет» (ЗНУ)

Чергова перемога «Орбіти-Університет» (ЗНУ)

08.11.2006 12:21

Волейбольна команда Суперліги «Орбіта-Університет» (ЗНУ) одержала дві виїзні перемоги, зігравши з білоцерківською «Россю» із рахунком 3:0 і 3:1.

На даному етапі наша команда займає четверте місце у турнірній таблиці XVI Чемпіонату України сезону 2006-2007 років серед жіночих команд Суперліги з волейболу (12 очок). На її рахунку чотири перемоги у шести іграх (у одеської «Джінестри» та у білоцерківської «Росі»). У найближчих планах наших спортсменок – змагання у стінах рідного університету з командою «Іскра-Педуніверситет» (Луганськ), що відбудуться 11 листопада о 17.00 та 12 листопада об 11.00.

Тренер жіночої волейбольної команди Суперліги «Орбіти-Університет», старший викладач кафедри спортивних ігор факультету фізичного виховання ЗНУ, кандидат у майстри спорту Сергій Попов так прокоментував гру своїх вихованок: «Важко загадувати наперед, яким буде надалі перебіг Чемпіонату, адже він триватиме до квітня. У «Орбіти-Університет» попереду ще багато ігор. Але слід відзначити, що наші спортсменки поки що проявили себе достойно, навіть у грі з євпаторійською «Керкинитидою», котрій після напруженої боротьби поступилися з незначною різницею у рахунку. Звичайно, у їхній грі присутні певні недоліки, які можна усунути завдяки старанності та наполегливості під час тренувань. Тим більше, що адміністрація Запорізького національного не полишає команду своєю турботою: волейболісткам закупили нову спортивну форму, придбали м’ячі і, взагалі, для їхнього спортивного зростання створені відповідні матеріальні умови. Нашим завданням-мінімумом на найближчий час є не спуститися нижче у турнірній таблиці, а перспективним завданням-максимумом є «золото» на цьому Чемпіонаті, адже у нашої команди досить високий спортивний потенціал. Це підтверджує і третє місце, яке вона посіла у цьогорічному Чемпіонаті Європи».

Таміла ТАРАСЕНКО