Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перемога спортсменів ЗНУ у Кубку України зі стрибків у воду

Перемога спортсменів ЗНУ у Кубку України зі стрибків у воду

29.11.2006 15:33

Спортсмени Запорізького національного університету з перемогою повернулися із Відкритого кубку України зі стрибків у воду.


Студент п’ятого курсу факультету фізичного виховання спеціальності «Олімпійський та професійний спорт» ЗНУ Антон Захаров здобув «золото» у стрибках з десятиметрової вишки та у синхронних стрибках із трьохметрового трампліну. Ірина Бабухіна (студентка другого курсу цього ж факультету спеціальності «Олімпійський та професійний спорт») посіла друге місце у змаганні зі стрибків із десятиметрової вишки та перше місце у синхронних стрибках із десятиметрової вишки. Другокурсниця факультету фізичного виховання спеціальності «Олімпійський і професійний спорт» Ксенія Каурова виборола третє місце у стрибках з трьохметрового трампліну та у синхронних стрибках з трьохметрового трампліну.

Крім власної наполегливості та бажання перемогти вони завдячують високими здобутками своїм тренерам: заслуженим тренерам України зі стрибків у воду Любові та Олександру Барсуковим, заслуженому діячеві фізкультури і спорту, заслуженому тренеру України Тетяні Туровій (ЗНУ) та тезкам Іринам Журавльовим (спортивний клуб «Мотор-Січ»). На змагання, що проходило у Києві за ініціативи Центральної ради фізкультури та спорту спортивного товариства «Україна», з’їхалися представники майже всіх регіонів нашої країни. Наші спортсмени мали гідних суперників, і тим почеснішими виглядають їхні високі досягнення.

                                                                                            Таміла Тарасенко