Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відзначення Дня боротьби зі СНІДом у ЗНУ

Відзначення Дня боротьби зі СНІДом у ЗНУ

04.12.2006 17:00

До Дня боротьби зі СНІДом у ЗНУ провели чималу кількість заходів. Особливою активністю відзначилися факультет журналістики та фізичного виховання.

Студенти усіх курсів факультету фізичного виховання прослухали тематичні лекції. Варто зауважити, що навчальна програма четвертого курсу включає в себе таку дисципліну, як «Профілактика наркоманії та СНІДу». Саме на парах з неї, доцент кафедри спортивних ігор Лариса Потапова провела тематичні семінари, де студенти мали змогу виступити з доповідями, котрі вони підготували самостійно.

Крім того, студенти усіх курсів узяли участь у підготовці стінних газет до Дня боротьби зі СНІДом, які було присвячено, здебільшого розкриттю (через малюнки та короткі коментарі) теми профілактики СНІДу та способам його передачі. За словами заступника декана з гуманітарної освіти та виховання факультету фізичного виховання Галини Остапенко, особливо відзначилися у цій справі студентки спеціальності «Фізична реабілітація»: третьокурсниця Юлія Юзвішина та п’ятикурсниця Ганна Борисова. Також Галина Олександрівна особливо відзначила роботу голови студентської ради факультету фізичного виховання першокурсниці спеціальності «Фізична реабілітація» Ганни Зінчук, яка взяла участь у підготовці тематичних лекцій.

Що стосується факультету журналістики, куратори кожної із груп провели тематичні виховні години, присвячені темі боротьби зі СНІДом. На них із доповідями виступали і студенти. Вони підготували до цих занять символічні міні-плакати, на яких представили власне бачення проблеми. Заступник декана з гуманітарної освіти та виховання факультету журналістики Катерина Буслаєва доволі високо оцінила виступи першокурсників Ірини Гармаш, Євгена Вороніна, Володимира Цяпки та інших.

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ