Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відкритий Кубок Запорізької області із джиу-джитсу в ЗНУ

Відкритий Кубок Запорізької області із джиу-джитсу в ЗНУ

05.12.2006 15:47

У Запорізькому національному університеті пройшов відкритий Кубок Запорізької області із джиу-джитсу. Організаторами заходу виступили Запорізька федерація дзю-дзюцу, управління у справах молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, спортивний клуб ЗНУ, обласний Центр патріотичного виховання молоді.

Ці змагання можна вважати традиційними для нашого університету, адже вони вже п’ятий рік поспіль проходять у його стінах. Цього разу участь у Кубку взяли 150 учасників (13 команд). Серед них – військово-спортивний клуб «Мужність» (Дніпропетровськ), молодіжно-спортивний клуб «Вимпел» (м. Тернівка Дніпропетровської області), Запорізька обласна федерація універсального бою (м. Дніпрорудний Запорізької області), Запорізька обласна федерація дзю-дзюцу, спортивний клуб «Славія» (м. Пологи Запорізької області), збірна Київської обласної федерації джиу-джитсу (м. Переяслав-Хмельницький), збірна ДЮСШ «Спас» (Запоріжжя), Запорізька обласна федерація карате усіх стилів (Запоріжжя), спортивний клуб «Честь» (Харков), збірна ДЮСШ «Динамо» (Запоріжжя), спортивний клуб «Ярчук» (Запоріжжя), спортивний клуб «Рей» (Дніпропетровськ), спортивний клуб «Каскад» (м.Павлоград Дніпропетровської області).

Боротьба велася у таких номінаціях: «10-11 років (до 30 кг; до 35 кг; більше 40 кг)»; «12-13 років (до 40 кг; до 45 кг; більше 45 кг)»; «14-15 років (до 45 кг; до 63 кг; більше 63 кг)»; «16-17 років (до 56 кг; до 63 кг; до 72 кг)»; «18 років і старше (до 62 кг; до 69 кг; до 77 кг; більше від 72 кг)». Крім того, у змаганнях взяли участь і зовсім юні спортсмени – віком 7–9 років – у вагових категоріях «до 29 кг» та «більше від 29 кг», але їхні виступи мали показовий характер і оцінювалися журі «поза конкурсом».

За командним заліком Запорізька федерація дзю-дзюцу виборола почесне четверте місце, а три сходинки п’єдесталу пошани посіли воєнно-спортивний клуб «Мужність» (м. Дніпропетровськ), молодіжно-спортивний клуб «Вимпел» (м. Тернівка Дніпропетровської області), Запорізька обласна федерація універсального бою (м. Дніпрорудний Запорізької області) відповідно.

Коментуючи проведення відкритого Кубку запорізької області із джиу-джисту, президент Запорізької федерації дзю-дзюцу, інструктор із джиу-джитсу спортивного клубу ЗНУ Віталій Дяков відзначив високий рівень організації цьогорічного змагання та висловив сподівання на подальше співробітництво зі спортивним клубом ЗНУ.

Таміла ТАРАСЕНКО