Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перемога факультету соціології та управління у змаганнях із волейболу

Перемога факультету соціології та управління у змаганнях із волейболу

06.12.2006 09:29

У запеклій боротьбі за звання найкращих у волейболі, що точилася між представницями дванадцятьох університетських факультетів, перемогла команда факультету соціології та управління.

Фінальна гра з волейболу, що проходила у рамках Спартакіади ЗНУ, була досить емоційною. Спортсменки факультету соціології та управління й біологічного факультету йшли до перемоги майже пліч-о-пліч. Але ФСУ почав із перемоги у першій партії (25:7) і закінчив нею у третій (15:12). Тоді як фортуна опинилася на боці біологічного факультету лише у другій партії (25:18).

Тренер команди-переможниці, старший викладач кафедри фізичного виховання Наталія Барська особливо відзначила гру Таї Штапаук, Олександри Біловаш та Олени Янкової. Усі дівчата отримали з рук директора Спортивного клубу ЗНУ, старшого викладача кафедри фізичного виховання Валерія Баранова медалі, Почесні грамоти, а також новеньку спортивну форму.

Медалями і Почесними грамотами також були нагороджені й учасники команд, які посіли друге й третє місця у змаганнях. Спортсменок з біологічного факультету та їхнього тренера – старшого викладача кафедри фізичного виховання Галину Петрову - нагородила головний суддя змагань, старший лаборант кафедри фізичного виховання Зінаїда Сердюк. До речі, серед представниць біологічного факультету, як найперспективніших, Зінаїда Петрівна виділила Оксану Талалаєвську, Олександру Абрамесько та Анастасію Недолугу.

І, врешті, третю сходинку вперше за довгий час посіли спортсменки з факультету журналістики, які перемогли своїх суперників із історичного факультету. За словами однієї з учасниць команди Ольги Семенюк, вони довго та наполегливо йшли до перемоги, але й третє місце вважають гарним результатом, бо ж попереду – тренування і нові досягнення. Після третьої сходинки команди факультетів розташувалися наступним чином: історичний, економічний, менеджменту, фізичний, іноземної філології, юридичний, математичний, соціальної педагогіки та психології, філологічний.

Коментуючи проведення змагань, головний суддя змагань, старший лаборант кафедри фізичного виховання Зінаїда Сердюк (у минулому - теж відома волейболістка) відзначила, що вони пройшли на високому рівні, організовано та насичено. «І показник того – запал вболівальників, який, можливо, став одним із додаткових факторів, що й привели кожну з команд до своєї перемоги», - підкреслила Зінаїда Петрівна. До речі, свого часу вона грала за Збірну України з волейболу. А закінчивши Інститут фізичного виховання Харківського національного університету імені Григорія Сковороди, працювала у нашому виші, грала за нього, місто та область. Тепер – виховує молоде покоління гравців із волейболу.

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ