Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Чемпіонат КВК на Кубок ректора

Чемпіонат КВК на Кубок ректора

18.12.2006 15:42

У Запорізькому національному університеті пройшла 1/4 закритого чемпіонату КВК ЗНУ на Кубок ректора. Вісім команд брали участь у трьох конкурсах: привітання, розминка та домашнє завдання.
Суддівська бригада трохи відрізнялася від звичайної. Юлію Кириленко змінив Павло Мельник, а головою журі призначили начальника відділу гуманітарної освіти та виховання Олексія Фурсу. Ведучим залишився незмінний – Олексій Савицький.

У перший день вміння жартувати демонстрували команди «Жуковського, 66» (фізичний факультет), «Боян» (історичний), «Без цензури» (факультет соціології та управління) та «Пупсики» (економічний).

Фізики нарешті забули про амплуа «театру одного актора» та показали дійсно командну гру. Хлопці жартували на предмет української політики та відомих у студентських колах екс-голови студради факультету журналістики та одного з випускників факультету іноземної філології. Як виявилося, цього вечора це було вибуховою комбінацією, бо хлопці стали переможцями.

Показавши в 1/8 Кубку дуже високий рівень гри, команда історичного факультету «Боян» і цього разу була на висоті. Представники факультету соціології та управління запам’яталася розминкою, під час якої дуже «колюче» відповідали на запитання суддів, за що й отримали високі бали.

Зміна назви не допомогла економістам, і вони покинули гру аж до наступного року.

Наступного конкурсного дня виступали юристи «3*4 (2)», «Бешенные менеджерихи» (факультет менеджменту), збірна журналістів та філологів - «ЦСК» і веселі та кмітливі з факультету соціології та управління з претензійною назвою «А чё не так?».

Всі команди підготували драйвові та влучні музичні «підложки». У конкурсі «Привітання» зразковими у цьому були юристи.

Менеджмент порадував поверненням пародії на Чаусовського, а також кількістю «запрошених зірок»: «Термінатор», він же - губернатор одного з американських штатів Арнольд Шварценегер, Джеймс Бонд, Катерина Пушкарьова та Брюс Уілліс, (який, за звичкою, намагався врятувати Планету).

Команда «ЦСК» представила власного Діму Білана, який, може, і програвав за мускулистістю у порівнянні з оригіналом, але все ж заслужив шквал оплесків, став родзинкою вечора.

«А чё не так» почали виступ з танців, чим дуже порадували глядачів. Але пізніше виявилося, що тема району Запоріжжя Павло-Кічкас та маршрутних таксі – найактуальніші для цієї команди.

Розминка запам’яталася показовим виступом члена журі Павла Мельника, котрий французькою мовою процитував уривок з «Маленького принца» французькою мовою. Проте, на жаль, команди не проявили особливої кмітливості, відповіді були навіть дещо сумними.

Протягом домашнього завдання команда «А чё не так?» продемонструвала затяжну казку «Сніговий дід» (за мотивами «Снігової королеви»), яку завершили золотими словами: «Взимку та влітку – сесія».

Представники факультету менеджменту перейменували Запорізький національний в Запорізький гламурний університет і на свій лад та акапелла проспівали пісню «Владимирський централ». Не допомогло. Команда закінчила свої виступи на цьогорічному Кубку.

«ЦСК» відтворили сцену з відомого фільму «Парфумер», а також були єдиними, хто закінчив виступ піснею. Отже, друге місце.

Юристи «3*4 (2)» показали, яким був КВК за часів Давньої Русі. Мініатюра «Савік Шустрий бере інтерв’ю у братів Кличко» продемонструвала, як треба будити боксерів та політиків. Запам’ятався Лев Лещенко «юридичного розливу», який за голосовими даними не поступався оригіналу.

Феєричне гумористичне шоу набирає обертів, і ми з нетерпінням чекаємо наступних ігор!

Юлія ЧЕРНЕТА

Євгенія БРЯНСЬКА