Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Новорічне свято на факультеті журналістики у ЗНУ

Новорічне свято на факультеті журналістики у ЗНУ

21.12.2006 10:03

Напередодні Новорічних свят, у День Святого Миколая, на факультеті журналістики Запорізького національного університету відбувся Новорічний бал, в якому взяли участь викладачі та студенти факультету.

Концерт тривав майже 2 години, але цей час промайнув швидко і непомітно для усіх присутніх. Причиною тому стала дуже насичена, цікава, а головне – весела програма. Адже це дійсно було свято - Свято Нового року, яке складалось з двох частин: привітання студентів і викладачів. Участь від кожного курсу і від кожної кафедри була обов’язковою. Студенти потішили глядачів улюбленими казками із нашого дитинства. Наприклад, можна було побачити „Червону Шапочку”, „Снігову Королеву” і „Попелюшку” ( вона була поставлена у стилі „Не родись красивой”). А чого тільки були варті виступи Чахлика Невмирущого та Баби Яги, котрі за хвилину обертали заступника декана з виховної роботи Катерину Олексіївну Буслаєву то в Сніжну Королеву, то в Сніжинку, яка розповідала віршики і співала пісеньку про ялинку. Відзначився на концерті і студент другого курсу Олексій Борсук. Спочатку він постав у образі Кая, а вже пізніше перейшов до втілення мрії Катерини Олексіївни, яка найбільш за все хотіла отримати на Новий рік Борсучка. Але і це не останнє амплуа Олексія того вечора. Треба було тільки бачити, як він імітував виступ Діми Білана та рухався на сцені. Глядачі були просто у захваті!

Здійснилася іще одна мрія Катерини Олексіївни... Вона мала змогу станцювати «Танок квітів» із Євгенієм Дороніним, студентом першого курсу. Збірна команда студентів з різних курсів показала акторську гумористичну пародію на викладачів – «Ирония судьбы, или Буслаєва с легким паром».

Студенти п’ятого курсу показали танок, метою якого було виявити, хто краще: хлопці чи дівчата? Зал у захопленні спостерігав за тим, як хлопці, в прямому розумінні цього слова стояли на голові та на руках. Але, на щастя, перемогла все-таки дружба.

Студентка першого курсу – Катерина Волощук виконала відому пісню англійською мовою “Happy New Year”, а Юлія Мураховська (4 курс) заспівала про кохання і побажала, щоб у Новому році ті, у кого ще немає другої половинки, обов’язково знайшли свою любов. По закінченні святкової програми студенти порозважали аудиторію ще й кількома гумористичними мініатюрами в стилі КВК, а також – представили програму, гостями якої були Славко Вакарчук (гурт «Океан Ельзи») та Сосо Павліашвілі, (студент 4 курсу Юра Костюк).

Далі настала черга викладачів правити бал. Кафедра теорії твору, на чолі з професором Віталієм Шевченком, присягалася, що в Новому році усі вони будуть допомагати студентам не ганьбити професію журналіста. А викладачі кафедри журналістської творчості підготували цілий випуск Новорічних новин, котрі стосуються нашого факультету. Вони розповіли нам «про пошук грантів», «про Болонський процес», «про кримінал», «про моду», «про знущання» і , наостанок, «про погоду». І все це було представлено у гумористичному стилі.

Фінальним акордом свята став вихід на сцену Діда Мороза і Снігуроньки, які привітали всіх присутніх з наступаючими Новорічними і Різдвяними святами і побажали успіхів в Новому році.

Марія КОЗЛОВСЬКА