Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перша національна модель Верховної Ради

Перша національна модель Верховної Ради

21.12.2006 12:17

Студенти юридичного факультету ЗНУ взяли участь у роботі Першої національної моделі Верховної Ради України, яка пройшла на базі Одеської національної юридичної академії.

Відкрив захід ректор Одеської національної юридичної академії – професор Сергій Ківалов. Потім, згідно офіційних правил національної моделі Верховної Ради, почалася робота в підкомітетах.

Другокурсники Євген Волков та Інна Мельник працювали у режимі першого, другого та третього читань (аналогічних режиму роботи реальної Верховної Ради України), беручи активну участь у обговоренні кількох законопроектів. Один з них носив назву «Про опозицію». Розглянувши кілька його варіантів, присутні затвердили найвдаліший на їхню думку. Подібним чином велася робота і з інших документів, які було зафіксовано у порядку денному національної моделі Верховної Ради.

Прокоментувала роботу своїх студентів в.о. декана юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць:

- Студенти проявили неабияку активність у роботі нацмоделі Верховної Ради і до університету повернулися із Сертифікатами учасників та запрошенням узяти участь у другому - заключному - турі цього заходу, який проходитиме у Донецьку цими вихідними. До речі, перш ніж потрапити до списку учасників національної моделі, наші другокурсники проходили досить жорсткий відбір: подавали резюме, демонстрували знання конституційного процесу тощо.

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ