Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перемога студентів ЗНУ в обласному турі Міжнародного конкурсу

Перемога студентів ЗНУ в обласному турі Міжнародного конкурсу

21.12.2006 15:27

У Запорізькому національному університеті відбувся обласний тур VI Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Він проходив у двох номінаціях: «Для студентів філологічних факультетів» та «Для студентів нефілологічних факультетів». В обох номінаціях перемогли представники нашого університету.

Серед учасників змагань для студентів філологічних факультетів перше місце посів четвертокурсник філологічного факультету Ігор Ісаєв (науковий керівник - доцент кафедри української мови Людмила Кучеренко). Друге місце - за студенткою Бердянського державного педагогічного університету Наталією Друзенко, а третє – за Наталією Пічахчі (Мелітопольський державний педагогічний університет).

У конкурсі для студентів нефілологічних факультетів перемогла першокурсниця фізичного факультету ЗНУ Юлія Прижко (науковий керівник - викладач кафедри українознавства Володимир Ткачук), друге місце виборов Ростислав Степанчук (студент спеціальності «Маркетинг» ЗНТУ), а третє місце – у Ганни Коваленко (факультет управління ГУ «ЗІДМУ»).

Перед початком змагань до всіх учасників звернулися проректор з навчальної роботи ЗНУ, доцент Олександр Бондар та представник облдержадміністрації Галина Денисова. У своїх промовах вони відзначили важливість подібних заходів для національного відродження нашої країни та побажали успіхів усім студентам – переможцям першого етапу конкурсу (на внутрішньовузівському рівні).

Оцінювало результати письмових відповідей та усних виступів журі на чолі з деканом філологічного факультету ЗНУ, доцентом Тамарою Хом’як. До складу журі увійшли заступник його голови, доцент Людмила Кучеренко (ЗНУ), доценти Катерина Бондарчук (ЗНТУ), Катерина Гуцал (ГУ «ЗІДМУ»), доцент Ірина Чернова (ЗДІА), Наталія Пазюк (ЗЮІ), Раїса Христианінова (Бердянський державний педагогічний університет), старший викладач Микола Массало (ЗДМУ).

Коментуючи рівень проведення цьогорічного конкурсу та його результати, декан філологічного факультету, доцент Тамара Хом’як наголосила: «Це вперше на всеукраїнському турі, що відбудеться 27 січня наступного року, нашу область в обох номінаціях будуть представляти студенти нашого університету. І я певна – вони гідно впораються з цим завданням, бо завдяки власній наполегливості та праці своїх наукових керівників, мають високий рівень підготовки. До того ж, я переконана, що цьогорічний конкурс пройшов на високому рівні. Хочу висловити подяку всім, хто допомагав мені в його організації та проведенні. А це - перший проректор ЗНУ, професор Федір Турченко, завідувач кафедри українознавства, доцент Ольга Стадніченко, заступник декана філологічного факультету з питань гуманітарної освіти та виховання, доцент Валентина Ніколаєнко, начальник навчального відділу ЗНУ, доцент Людмила Нестеренко, головний бухгалтер університету Василь Тимошик. Також я вдячна колегам із інших вишів області та студентам – учасникам змагань. Сподіваюся, що всі вони і надалі приділятимуть багато уваги вдосконаленню свого знання державної мови і що попереду в них – багато перемог».

Таміла ТАРАСЕНКО