Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Новорічний прийом абітурієнтів у ректора ЗНУ

Новорічний прийом абітурієнтів у ректора ЗНУ

25.12.2006 18:00

У Запорізькому національному університеті відбувся традиційний Новорічний прийом у ректора для абітурієнтів. Організатором цього заходу виступив факультет довузівської підготовки ЗНУ на чолі з його деканом, доцентом Іриною Бакаленко.

В актовій залі ІІ навчального корпусу сьогодні панувала казкова атмосфера, адже на вечір до абітурієнтів завітали Дід Мороз та Снігуронька, які й були ведучими святкового прийому. Організатори добре подбали про створення святкового настрою у гостей нашого університету: фантастичні водоспади, дивні квіти та арка з різнокольорових кульок прикрашали актову залу, мерехтливими вогниками сяяла красуня-ялинка, святкові привітання факультету довузівської підготовки на листівках піднімали настрій.

 

Під чарівні звуки фанфар відкрили Новорічний бал "Вальсом квітів" студенти факультету соціальної педагогіки та психології.

Дід Мороз та Снігуронька розповіли абітурієнтам про студентського Діда Мороза – ректора університету Сергія Тимченка. Адже саме ректор протягом року виконує бажання студентів ЗНУ та опікується їхніми проблемами. "Є у ректора і свої вірні помічники", - зазначила Снігуронька і запросила для привітання званих гостей одного з них – проректора з навчальної роботи Олександра Бондаря.

«Шановні абітурієнти! Дозвольте привітати Вас від імені ректорату з нагоди чудового свята, – розпочав Олександр Григорович свою промову. - Незабаром Новий рік, який буде для Вас дуже відповідальним. Хай кожен з Вас зможе реалізувати свої заповітні мрії. Наш університет – це дуже потужний навчальний заклад, який готує спеціалістів з різних напрямів, з різних спеціальностей. Кожен з Вас зможе вибрати той фах, який йому до душі. Новий рік буде для Вас роком напруженої роботи та переживань, але я бажаю Вам не втрачати оптимізму та сумління, що допоможуть подолати усі труднощі, і стати студентом Запорізького національного університету».

Розповідаючи про факультети та особливості цікавого студентського життя, Олександр Григорович представив гостям деканів факультетів.

Проректор додав, що абітурієнти найближчим часом ще ближче познайомляться з факультетами та дружніми колективами викладачів – міцною командою професіоналів на Днях відкритих дверей, що будуть проведені в університеті після Нового року. Дід Мороз запропонував і Олександру Григоровичу загадати новорічне бажання, обіцяючи неодмінно його виконати.

А щоб абітурієнти не розгубилися серед різноманіття спеціальностей, запропонованих нашим університетом, на сцену Снігуронька запросила декана факультету довузівської підготовки, Ірину Бакаленко. Ірина Миколаївна акцентувала увагу майбутніх абітурієнтів на тому, що Новорічний прийом у ректора – це особливе свято, що двері ЗНУ для майбутніх студентів завжди відчинені.

«Ми всі дуже раді бачити Вас, шановні старшокласники, у стінах нашого Запорізького національного університету. Мені приємно відзначити, що на сцені Вас будуть вітати  минулорічні випускники факультету довузівської підготовки, а нині – студенти університету, – зазначила Ірина Миколаївна. –  Я переконана, що ті, хто оберуть наш університет, отримають не лише міцні знання, але й вміння, що допоможуть їм знайти престижну роботу та своє місце у житті. Попереду на Вас чекає не лише святкова програма, але й конкурси, вікторини, призи, а на завершення – дискотека. Тож залишайтеся з нами. Сподіваюсь, що усі Ваші заповітні мрії здійсняться, і буду рада вітати Вас 1 вересня 2007 року уже як студентів Запорізького національного університету".

 

Після "офіційної" частини свято набуло нових обертів. На сцені з'являлися дотепні жартівники-кавеенщики, слідом за ними – танцюристи і університетські музичні гурти. Справжню латиноамериканську пристрасть продемонстрували студенти факультету соціальної педагогіки та психології. З однаковим захопленням глядачі аплодували виконавцям ліричних композицій, присвячених коханню, та рок-групи, хореографічним та спортивним етюдам, виступам університетських команд КВК. Особливе враження на абітурієнтів справив феєричний виступ "Дракона" студентів факультету фізичного виховання. Студенти робили все, щоб продемонструвати свої таланти гостям університету і створити справді казкову новорічну атмосферу у залі.

 

Крім різноманітної та насиченої концертної програми на гостей ЗНУ чекали цікаві та веселі конкурси від «головного шоумена ЗНУ» Павла Мельника. Найсміливіші абітурієнти грали у буріме, за хвилину складаючи вірші про Новий рік та ЗНУ, малювали новорічні емблеми Запорізького національного університету, які потім урочисто передали деканові факультету довузівської підготовки, Ірині Бакаленко, тощо. Усі їхні учасники конкурсів призи, а от блокноти із логотипом ЗНУ – кожний, хто відвідав новорічне свято. Хочеться додати, що серед присутніх були старшокласники не тільки запорізьких шкіл, але й старшокласники з районів Запорізької області.

А наприкінці всі бажаючі  мали змогу як слід відпочити на чудовій дискотеці.

Присутніх абітурієнтів приємно вразила яскравий, кольоровий та цікавий спецвипуск Обласної академічної газети "Запорізький університет", у якій вони отримали новорічні привітання ректора, деканів та студентів різних факультетів, а також багато корисної інформації про специфіку навчання у нашому університеті та студентське життя, можливості підготовки та вступу до ЗНУ.

 

Своїми враженнями від знайомства з університетом та про Новорічний прийом у ректора поділилися абітурієнти:

Одинадцятикласник Вільнянської гімназії Володимир: "Я вражений цим чудовим святом. Просто у захваті від концертної програми, що підготували для на студенти. Моя сестра вже навчається на другому курсі біологічного факультету, а я мрію стати студентом факультету фізичного виховання. Я переконався, що ЗНУ – дійсно кращий вищий навчальний заклад регіону і навчатися тут престижно".

Сергій Сафранюк, із Вільнянська, приїхав на новорічний прийом за запрошенням, яке отримав на заочних підготовчих курсах. Він уже  твердо вирішив, що хоче навчатися на математичному факультеті, а на свято його привело бажання дізнатися, як проводять свій вільний час студенти його майбутнього університету.

Учениця запорізького Академічного ліцею Катерина Коломоєць отримала запрошення на свято на підготовчих курсах. Вона готується до нелегких вступних випробувань за спеціальністю «Менеджмент організацій» і переконана, що завдяки навчанню у ЗНУ здобуде престижну та цікаву професію. «Більшість моїх друзів вчиться саме у цьому університеті. Вони і порадили мені зробити цей вибір та почати готуватися до вступної кампанії завчасно», – додала вона.

Ксенія Шацька, учениця запорізької школи, підкреслила: "Вибір спеціальності здавався мені досить нелегкою справою, але співробітники факультету довузівської підготовки остаточно переконали, та й не тільки мене, що бути студентом Запорізького національного університету – звучить гордо!".

Абітурієнти відзначали, що з задоволенням прийшли на новорічний прийом і що організаторам свята – факультету довузівської підготовки – вдалося створити казкову новорічну атмосферу.

Факультет довузівської підготовки,

Таміла Тарасенко