Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Радник Президента України Олександр Зінченко відвідав ЗНУ

Радник Президента України Олександр Зінченко відвідав ЗНУ

28.12.2006 13:17

Основна мета його візиту - презентація пілотного проекту зі створення вертикальної системи, яка б включала такі ланки: середня школа, виш, бізнес (складові, що знаходяться на передових рубежах науки ХХІ століття) та владна адміністрація.

Радник Президента Олександр Зінченко обговорив цю ініціативу з представниками адміністрації ЗНУ та його керівництвом. На сьогодні Олександр Олексійович  переймається проблемами інтеграції науки, освітньої сфери, виробництва за участю владних структур.

«Україна перебуває у такому стані, що їй вкрай необхідний науково-технічний прорив, котрий забезпечить інтеграцію інтелекту, бізнесу і влади», - переконаний Олександр Зінченко.

Гість, перебуваючи у ЗНУ, розповів про те, що наразі на базі провідних українських вишів (Чернівці, Одеса, Запоріжжя, Львів, Вінниця та Київ) проводиться експеримент зі створення вертикальної системи, яка б включала такі ланки: середня школа, виш, бізнес (складові, які знаходяться на передових рубежах науки ХХІ століття) та владна адміністрація.

Із Запоріжжя у цей експеримент включили наш національний університет. Учасниками наради, що пройшла в його стінах, окрім власне Радника Президента,  стали заступник голови облдержадміністрації Валерій Черкаска, начальник міського управління освіти і науки Дмитро Секиринський, директор школи №7 м. Запоріжжя та проректори нашого університету, декан математичного факультету, професор Сергій Гоменюк і начальник інформаційно-обчислювального центру ЗНУ Артур Алєєксєєв.

Вони обговорили заходи, пов’язані зі встановленням зв’язків, обміном досвідом, зокрема, напрацюваннями із Національним університетом «Київський політехнічний інститут», котрі - в авангарді цієї роботи. Наразі створюються робочі групи, які розроблятимуть питання, пов’язані із реалізацією цього проекту. Тож зараз він на стадії формування ідеї і створення структури вертикалі.

 

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ