Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Прес-центр ЗНУ відзначає річницю своєї роботи

Прес-центр ЗНУ відзначає річницю своєї роботи

29.12.2006 16:37

Прес-центр Запорізького національного університету було створено 1 січня 2006 року. На сьогодні його робота включає в себе координацію таких підрозділів: Обласної академічної газети «Запорізький університет»; її додатку «Дев’ятий поверх» - газети гуртожитків ЗНУ; студентського часопису «Дзиґа»; локальної телестудії «Юніверс-ТБ» та першої всеукраїнської FM-радіостанції «Юніверс».

До завдань прес-центу належить повне та всебічне висвітлення новин про життя університету на сторінках сайту www.zsu.edu.ua. Також працівники прес-центру співпрацюють із регіональними засобами масової інформації. Так, наприклад, у обласних друкованих ЗМІ регулярно з’являються матеріали написані працівниками прес-центру ЗНУ, у яких йдеться про різні події з життя нашого вищого навчального закладу. У радіо- та телеефірах регулярно звучить та демонструється інформація, пов’язана із ЗНУ. Крім того, до кожного цікавого заходу, що відбувається у ЗНУ, розсилаються прес-релізи, до яких, крім необхідної інформації (місця й часу проведення заходу, його повна назва, план проведення), входять і додаткові відомості, зокрема, короткі біографічні довідки про почесних гостей університету, динаміку розвитку того чи іншого проекту тощо.

Працівники прес-центру ЗНУ ведуть фотоархів  університету (про видатних особистостей Запорізького національного університету та з важливих подій, що відбуваються у його стінах та у яких беруть участь представники нашого ВНЗ). Завдяки цьому постійно оновлюється фотовиставка «Університет день за днем», розташована в холі першого корпусу ЗНУ. Також у відділі ведеться загальний Літопис подій ЗНУ, до якого входять матеріали, розміщені на сайті та ті, що вийшли друком у всеукраїнських та регіональних ЗМІ.

Серед завдань відділу – робота над базою даних із зв’язків з громадськістю. Регулярно із професійними святами від імені університету вітають посадових осіб та представників сфери вищої освіти, органів місцевого самоврядування та державної влади.

Також прес-центр виступає базою для проходження ознайомлювальної та виробничої практики студентів університету, зокрема, факультету журналістики. Останні, завдяки цьому, мають можливість ознайомитися з різними аспектами своєї майбутньої професії та здобути практичні навички, водночас отримати більш повне уявлення про структуру свого вищого навчального закладу та про різноманітні події з його наукового та суспільного життя.

Директором прес-центру зараз є Олена Сергіївна Скок, випускниця факультету журналістики Запорізького національного університету 2005 року. До цього вона працювала близько трьох років у газетній журналістиці. У структурі прес-центру – чотири кореспонденти, троє з яких є одночасно студентами факультету журналістики ЗНУ, та професійний фотограф. Опікується роботою підрозділу помічник ректора із зв’язків з громадськістю та ЗМІ – Галина Володимирівна Микитів.