Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілковий комітет приготував подарунки до Нового року

Профспілковий комітет приготував подарунки до Нового року

11.01.2007 09:56

Добра традиція профспілкового комітету ЗНУ - вручення співробітникам університету та їхнім дітям подарунків із нагоди того чи іншого свята. Цей рік не став виключенням: солодощі, квитки в цирк, на новорічні вистави, у кінотеатри, поїздка дітей до Києва на новорічну ялинку тощо стали приємним дарунком напередодні Нового року. Усього на ці заходи профспілковий комітет витратив близько 20 тисяч гривень.

За словами голови профспілкового комітету Бориса Павловського, відгуки співробітників щодо ведення подібної практики дуже позитивні. Наприклад, поїздка двадцятьох дітей університетських співробітників на новорічну ялинку до Києва – захід, який пройшов на досить високому рівні і запам’ятався на довго. Не менш яскраві враження залишилися і у сорока п’яти дітей, котрі побували на шоу московського цирку на воді.

Для тих, хто більше полюбляє мультфільми, профспілковий комітет пропонував квитки до кінотеатру імені Олександра Довженка: їх виділили для 130 осіб, а для любителів театральних постановок – до ПК «Дніпроспецсталь» на новорічну ялинку, казковий спектакль та святкову дискотеку: цей захід відвідали п’ятдесят дітей. За словами батьків, він пройшов досить організовано і сучасно: модерні декорації та професійні костюми, яскраві феєрверки і бездоганне технічне забезпечення – все це подарувало дітям незабутні спогади.

До речі, до кожного квитка у профспілці дітям видавали і святкові подарунки. Усього на новорічні сюрпризи для дітей співробітників витратили близько 14 тисяч гривень.

Що стосується дорослих, то їм презентували коробки цукерок «Доміор» та «Канкан де Парі» і чай «Хейліс». Профком на це витратив більше п’яти тисяч гривень.

І ця діяльність триває постійно. Для усіх, хто потребує цього, виплачується матеріальна допомога. Протягом навчального року щомісяця викладачам та співробітникам виділяється 20 курсівок до санаторію-профілакторію. Раз на рік кожен студент має право отримати подібну курсівку чи путівку за її 10-відсотковою вартістю. Існує черга і на санаторно-курортне лікування. Наприклад, минулого року 33 співробітника мали змогу пролікуватися в українських санаторіях.

Ось і з 15 січня відкривається заїзд до санаторію-профілакторію: для співробітників на 12 днів, а для студентів на 24 дні. Вартість путівки для останніх – 65 гривень, а курсівки – 25.

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ