Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Орбіта-Університет» – знову переможець!

«Орбіта-Університет» – знову переможець!

29.01.2007 13:08

У Запорізькому національному університеті пройшов 10 тур першого етапу Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Супер-ліги. Команда «Орбіта-Університет» (ЗНУ) перемогла «Керкінітіду» (Євпаторія) в обох іграх.

Наші спортсменки здобули переконливу перемогу – 3:0 в обох змаганнях. 28 січня день народження відзначала одна з волейболісток – Юлія Шелухіна (№12). Перед початком змагань її привітали від імені Волейбольної ліги Запорізької області. Можна сказати, що, перемігши, наші волейболістки зробили гарний подарунок і колезі, і самим собі, і, звичайно ж, уболівальникам. Проте відпочивати дівчатам нема коли: у наступні вихідні вони будуть приймати «Сєвєродончанку» (Сєвєродонецьк).

За результатами гри кращими гравцями визнали капітана «Орбіти-Університет» Ольгу Гейко і гравця «Керкінітіди» Анастасію Пустовойтову. Слід відзначити, що гості не менш палко прагнули перемоги, але, як показав результат, рівень спортивної підготовки членів нашої університетської команди виявився вищим. Вони здобули перемогу завдяки скоординованості своїх дій та підтримці уболівальників, котрі супроводжували вигуками й аплодисментами кожну вдалу подачу запоріжанок.

Одна із членів «Орбіти-Університет» (№1) Анна Дяченко так прокоментувала цю гру: «Нам дуже потрібна була перемога, і ми зробили усе, щоб цього досягти. Але попереду - важлива зустріч, під час якої нам слід докласти максимум зусиль для перемоги. Не хочу робити ніяких прогнозів, але певна, що ми викладемося по повній. І, сподіваюся, наші уболівальники так само активно будуть підтримувати нас, як і сьогодні».

Тож, якщо вам небайдуже, як зіграє наша команда, приходьте повболівати за неї наступними вихідними. Гра відбудеться за адресою: спорткомплекс ЗНУ (вулиця Лепіка, 35). Початок змагань основного складу 3 лютого о 17.00 і 4 лютого об 11.00.     

Таміла ТАРАСЕНКО