Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Засідання січневої Вченої Ради

Засідання січневої Вченої Ради

31.01.2007 12:02

На черговому засіданні Вченої Ради ЗНУ обговорили кілька питань, серед яких: стан та перспективи профорієнтаційної діяльності університету, аналіз роботи відокремлених структурних підрозділів, а також виконання рішення Колегії Міністерства освіти і науки України від 5 грудня 2006 року „Про стан роботи щодо викорінення, профілактики та запобігання проявів хабарництва, порушення фінансово-господарської діяльності у сфері освіти та завдання щодо реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2006 року».

Почалося засідання із привітань: декану факультету соціології та управління Максиму Лепському ректор ЗНУ Сергій Тимченко вручив диплом доктора філософських наук за спеціальністю «Соціальна філософія та філософія історії», побажавши йому нових наукових звершень.

Члени Вченої Ради заслухали та обговорили доповідь декана факультету довузівської підготовки Ірини Бакаленко щодо стану та перспектив профорієнтаційної діяльності університету, визначили основні напрямки роботи у цій галузі.

Також на заході піднімалося питання про роботу відокремлених структурних підрозділів ЗНУ, визначалися основні зауваження щодо неї та методи їх усунення. Доповідав із цього приводу проректор ЗНУ з науково-педагогічної роботи Володимир Волков.

Що до кадрових питань, їх також не оминули увагою. За результатами таємного голосування було рекомендовано до обрання на вакантні посади завідувача, доцента кафедри обліку та аудиту – Анатолія Топалова, завідувача кафедри математичного аналізу – Сергія Гребенюка та професора кафедри менеджменту організації і логістики – Аллу Череп. До присвоєння вченого звання професор кафедри педагогіки та психології рекомендували Галину Локарєву, звання доцент кафедри соціології – Максима Лепського, звання доцента кафедри цивільного права – Ольгу Михайленко.

Про виконання рішення Колегії Міністерства освіти і науки України від 5 грудня 2006 року „Про стан роботи щодо викорінення, профілактики та запобігання проявів хабарництва, порушення фінансово-господарської діяльності у сфері освіти та завдання щодо реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2006 року доповідав перший проректор ЗНУ Федір Турченко. Ним, зокрема, були окреслені наступні форми роботи у контексті означеного питання: проведення тематичного анкетування серед студентів, більш пильний контроль деканів за ходом проведення іспитів, заліків тощо, активніша участь органів студентського самоврядування у подібній діяльності та інше.

Серед інших питань, які розглядалися на засіданні, були такі: об’єднання двох кафедр біологічного факультету у кафедру загальної і прикладної екології та зоології (щоб відповідати вимогам ДАК), об’єднання двох університетських кафедр у кафедру українознавства і культурології, затвердження кандидатів на присудження стипендій Кабміну (студентка четвертого курсу біологічного факультету Ірина Міхіна та аспірантка Ольга Каніболоцька), Президента України (третьокурсниці юридичного факультету Марина Терегеря та факультету соціології та управління Марина Бойко), а також «Фонду братів Кличко» (Ганна Зінчук, Ігор Ісаєв, Катерина Сіріньок, Іван Приходько, Олексій Ігнатуша, Наталія Желнова).

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ