Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Сьомий Міжнародний конкурс з української мови

Сьомий Міжнародний конкурс з української мови

31.01.2007 12:04

У Запоріжжі пройшли урочистості з нагоди нагородження переможців обласного етапу Сьомого Міжнародного конкурсу з української мови. На них відзначили і двох студентів ЗНУ: Ігоря Ісаєва (філологічний факультет) та Юлію Прижко (фізичний факультет). Крім того, усі відзначені нагородами знавці української мови взяли участь у всеукраїнському турі змагань.

Усього на урочистостях, що проходили у школі естетичного виховання (№103), нагородили Дипломами, Почесними грамотами за підписом Міністра освіти і науки Станіслава Ніколаєнка, Президента Ліги українських меценатів Володимира Загорія, а також цінними подарунками за перемогу в змаганнях обласного рівня близько 40 дітей різного віку, адже традиційно у конкурсі беруть участь учні 3-11 класів, студенти педагогічних коледжів та вишів.

На заході у присутності почесних гостей: представника Міністерства освіти і науки Тетяни Генетової (координатора конкурсу від МОН), начальника управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Олександра Вєрозубова, декана філологічного факультету, завідувача, доцента кафедри української літератури Запорізького національного університету Тамари Хом’як (голови журі змагань на обласному рівні) та інших – також організували проведення наступного етапу конкурсу – всеукраїнського. Діти мали пройти письмову та усну форми випробувань. Після чого усі результати належним чином оформлювалися для передачі їх у комісію МОН. Остаточні підсумки всеукраїнського етапу стануть відомі на початку березня.

Марія КАНЦЕЛЯРИСТ