Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Регіональний навчально-науково-виробничий центр «Екологія»

Регіональний навчально-науково-виробничий центр «Екологія»

31.01.2007 12:05

За підтримки Запорізької обласної державної адміністрації у Запорізькому національному університеті, на біологічному факультеті розпочалася робота з відкриття Регіонального навчально-науково-виробничого центру «Екологія».

«Зважаючи на потужний науковий потенціал біологічного факультету у екологічній сфері: наявність цінного устаткування, кількох галузевих лабораторій, а головне відомих і талановитих вчених-екологів, у ЗНУ і було вирішено ініціювати відкриття подібного центру», - так пояснює причини втілення екопроекту у життя ректор ЗНУ, професор Сергій Тимченко.

Доволі складна екологічна ситуація у місті і є основним мотивом започаткування діяльності Регіонального навчально-науково-виробничого центру «Екологія. Його основними завданнями у майбутньому можуть стати проведення різноманітних досліджень, експертиз, аналіз стану тих чи інших проблемних екоточок регіону.

Про перспективи центру розповідає декан біологічного факультету Людмила Омельянчик:

- Розпочинаємо ми свою роботу зі структури, яка носитиме назву Регіональний навчально-науково-виробничий центр «Екологія». А пізніше плануємо реорганізувати його у потужний екологічний комплекс. Упевнена, що подібне новоутворення – один із перших кроків до вирішення болючої проблеми нашого індустріального міста.

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ