Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Всеукраїнська учнівська олімпіада з «Інформатики» у ЗНУ

Всеукраїнська учнівська олімпіада з «Інформатики» у ЗНУ

31.01.2007 15:19

У Запорізькому національному університеті пройшов третій – обласний – тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з «Інформатики». Координатором його проведення у нашому виші виступив завідувач кафедри інформаційних технологій Сергій Борю.

Подібний захід, на прохання Управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, вже близько десяти років проводиться саме у нашому університеті. Цього разу близько семидесяти учнів брало у ньому участь. Із них понад п’ятдесят прийняв саме Запорізький національний університет. Інших – Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

За словами координатора проведення олімпіади від ЗНУ Сергія Борю, для роботи учнів було виділено кілька дисплейних залів, активну участь у забезпеченні відповідних умов брали і працівники Інформаційно-обчислювального центру ЗНУ. В цілому рівень юних інформатики виявився досить високим.

Із результатами проведення обласного етапу олімпіади ви зможете ознайомитися на сайті Регіонального науково-методичного центру інформатики й інформаційних технологій www.ciit.zp.ua

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ