Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Обласна спартакіада серед викладачів

Обласна спартакіада серед викладачів

01.02.2007 16:00

На обласній спартакіаді серед викладачів та співробітників вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації працівники ЗНУ посіли почесне друге місце.

Подібна спартакіада традиційна для нашого міста. Цього разу в ній взяло участь вісім вищих навчальних закладів, але у трійку лідерів увійшли ЗНТУ, ЗНУ і ЗДІА. Лідером змагань став технічний університет. Він набрав 36 загальних балів. З невеликим відривом завершив змагання наш університет, його результат – 23 загальних бали. Кількість загальних балів ЗДІА – 18.

Найсильнішою в ЗНУ виявилася команда гравців у шахи. В цьому виді спорту вона посіла 1 місце. Родзинкою їхньої перемоги є те, що жоден член цієї команди не є працівником факультету фізичного виховання. Так, наприклад, Ігор Величко - доцент кафедри алгебри та геометрії, Ігор Тітов – інженер першої категорії при кафедрі прикладної фізики, а Валентина Ніколаєнко обіймає посаду заступника декана філологічного факультету.

Ще одне надбання університету в спартакіаді – 2 друге місце з волейболу. Всі учасники команди з цього виду спорту – працівники факультету фізичного виховання.

Олесь БАРЛІГ