Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Орбіта-Університет» (ЗНУ) йде до перемоги у Чемпіонаті з волейболу

«Орбіта-Університет» (ЗНУ) йде до перемоги у Чемпіонаті з волейболу

05.02.2007 09:10

Цими вихідними «Орбіта-Університет» (ЗНУ) приймала у рідних стінах «Сєвєродончанку» (Сєвєродонецьк). Перша гра лишилася на рахунку гостей, а вже у другій перемогли господарі поля. У загальних результатах Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги «Орбіта-Університет» - на другій сходинці.

Із рахунком 1:3 поступилася «Орбіта-Університет» суперницям із Сєвєродонецька, граючи першого дня змагань у суботу. Але ж ця перемога гостей наступного дня надихнула наших дівчат на нові звершення, і як результат – рахунок 3:1 на користь «Орбіти-Університет».

Ще минулими вихідними після гри з «Керкінітідою» (Євпаторія) одна з волейболісток нашої команди - Анна Дяченко - зазначила, що на них чекає досить складна гра та сильні суперниці. Так і сталося. Вихованки Валерія Слєпцова впевнено трималися, і першого дня це зіграло їм на користь. Але ж спортсменки, яких тренує Сергій Попов, не поступалися «Сєвєродончаці» впевненістю у власних силах.

Серед вболівальників гра викликала чималий інтерес. «Орбіту-Університет» прийшов підтримати ректор Запорізького національного університету Сергій Тимченко. А от за суперниць наших волейболісток тримав кулаки мер Сєвєродонецька Володимир Грецишин.

Уже наступного тижня на прихильників волейболу чекають не менш цікаві ігри: «Орбіта-Університет» (ЗНУ) прийматиме у своїх стінах команду «Рось» (Біла Церква).

Марія КАНЦЕЛЯРИСТ