Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 10 золотих медалей у плавців ЗНУ

10 золотих медалей у плавців ЗНУ

10.02.2007 14:49

Студенти факультету фізичного виховання взяли участь в Обласній студентській спартакіаді з плавання для вищих навчальних закладів третього-четвертого рівня акредитації. За результатами змагань вони здобули 10 золотих медалей.

Серед юнаків другокурсник Сергій Курочкін посів перше місце на дистанції «50 метрів вільним стилем» і на дистанції «100 метрів вільним стилем», другокурсник Андрій Нікішенко, майстер спорту з плавання, виборов перші місця на дистанціях «50 і 100 метрів на спині», а четвертокурсник, майстер спорту з плавання Кирило Федотовський здобув золоті медалі на дистанціях «50 і 100 метрів батерфляєм». Третьокурсник, майстер спорту з плавання Олександр Воронець виборов дві срібні медалі (дистанції – «50 і 100 метрів на спині»), теж третьокурсник і майстер спорту з плавання Сергій Бєлов посів друге місце на дистанції «50 метрів батерфляєм», а другокурсник, майстер спорту з тріатлону Олексій Шпинько виборов другі місця на дистанціях «50 і 10 метрів вільним стилем».

Серед дівчат на дистанціях «50 і 100 метрів брасом» «золото» здобула першокурсниця Марина Головко, другокурсниця, майстер спорту з плавання Ольга Майстро на дистанції «100 метрів на спині» посіла перше місце, а на дистанції «50 метрів на спині» – друге. Студентка четвертого курсу, майстер спорту з підводного плавання Яна Лазабрій виборола третє місце на дистанції «50 метрів батерфляєм».

До того ж, у естафеті «4 по 50 вільним стилем» серед чоловічих команда наші спортсмени (Андрій Нікішенко, Олександр Воронець, Кирило Федотовський і Сергій Бєлов) здобули ще одне «золото».

Тренери плавців від ЗНУ – майстри спорту з плавання, старший викладач кафедри спортивних ігор Олексій Столярук і викладач кафедри олімпійського та професійного спорту Андрій Іванов – задоволені результатами виступів своїх вихованців і вважають, що ті гідно представили наш університет на обласному турі спартакіади.

Таміла ТАРАСЕНКО