Новини пресслужби ЗНУ / Новини / І знову – перемога за «Орбітою-Університет»!

І знову – перемога за «Орбітою-Університет»!

12.02.2007 14:53

У спорткомплексі Запорізького національного університету відбувся черговий етап Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Супер-ліги 2006-2007 року. «Орбіта – Університет» (ЗНУ) перемогла у рідних стінах команду «Рось – Університет» (м. Біла Церква).

Після напружених змагань в обох іграх спортсменки «Орбіти» перемогли суперниць з остаточним рахунком 3:0. Другого дня «Рось» була рішуче налаштована на перемогу. Спочатку наші волейболістки поступалися їм кількома очками, але вже під кінець першого сету, завдяки впевненості у собі й своїх силах та докладеним зусиллям, наші спортсменки вибороли пальму першості. Результат за підсумками двох ігрових днів говорить сам за себе – 6:0 на користь запоріжанок.

Після цієї перемоги «Орбіта» вийшла на «чисте» друге місце у турнірній таблиці. Щодо підготовки команди до змагань, тренер Сергій Попов зазначає: «Те, що ми хотіли зробити, – зробили. Якщо виграли дві гри, то, значить, є результат. Ця перемога свідчить про гарну фізичну підготовку нашої команди. Я, звісно, радий цьому. Адже нам не можна програвати жодної партії: наша мета – боротьба за «четвірку». Тому для нас зараз важлива кожна гра, кожне очко. Є в нас і свої цілі. Але їх реалізація залежить від фінансових можливостей клубу. Прагнемо, звісно, потрапити до «четвірки», боротися за медалі, а потім - грати у Єврокубку».

У кінці тижня наші спортсменки виїжджають до Луганська, де на них чекає зустріч із місцевою «Іскрою-Педуніверситет». А 3-4 березня прийматимуть гостей – черкаську команду Супер-ліги «Круг» у с рідних стінах.

Марія КОЗЛОВСЬКА