Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День Святого Валентина в ЗНУ

День Святого Валентина в ЗНУ

14.02.2007 15:51

14 лютого в стінах Запорізького національного університету відбулося святкування Дня усіх закоханих.

Цього року студрада ЗНУ вирішила звернутися до вже забутих традицій у світкуванні Дня Святого Валентина. А саме – до так званого «автобусу закоханих» та «валентинівської пошти». Ініціатором виступила голова культмасового сектору студради Юлія Лотоцька. Вона наголошує: «Усе це мені захотілося організувати не тільки для усіх закоханих, але й для самої себе, адже я зараз також закохана. От і звернулася до помічника ректора з виховної роботи Наталії Воронової і ми, порадившись, вирішили подарувати студентам таке свято, вигадали багато цікавих конкурсів».

Майже цілу годину - з 10.30 до 11.20 – «автобус закоханих» вояжував від корпусу до корпусу, розважаючи студентів Запорізького національного. Конкурсів було аж шість, кожен з яких мав свою «кодову» назву. «Сила» - конкурс, під час якого хлопці повинні були якнайбільше разів присісти з дівчиною на руках. «Сніданок» пропонував парі з’їсти соковиті фрукти на швидкість. Конкурс «Здоров’я» ставив перед хлопцями мету зібрати у перехожих якомога більше сигарет. «Серенада» вимагала продемонструвати свої вокальні дані, заспівавши дівчині пісню. Назви конкурсів «Компліменти» та «Божевільний вчинок заради дівчини» - говорять самі за себе.

У ролі подарунків виступали ручки, підставки для світлин, блокноти, брелоки та валентинки із обов’язковою символікою свята - серцями.

Специфіка «валентинівської пошти» поляга в традиції, відомій багатьом ще з шкільних часів. Так, в кожному університетському корпусі та гуртожитку було встановлено поштові скриньки, до яких додавалися спеціальні листівки. На них лише треба було вказати адресата і текст повідомлення - і послання доставлять людині, яку ви вітаєте зі Святом кохання. «Валентинки» знаходили адресатів щогодини. Акція почалася ще 13 лютого - щоб зробити приємні враження від привітань якнайдовшими. Цікавим фактом «валентинівської пошти» є те, що студенти вітали із Днем усіх закоханих не лише один одного, але й своїх викладачів та деканів.

У День Святого Валентина на студентів та викладачів Запорізького національного чекало багато сюрпризів. Одним з них став яскравий концерт, який відбувся у актовій залі другого корпусу ЗНУ.

Організаторами заходу виступили: студентська рада ЗНУ та студентський клуб культури. У зазначений час святкова зала в одну мить наповнилася студентами. Варто зазначити, що свято не оминув своєю увагою і ректор ЗНУ Сергій Тимченко. В своєму слові до студентів він наголосив, що сьогодні - професійне свято кожної людини. Адже без кохання не може бути щастя. Сергій Михайлович побажав студентству і професорсько-викладацькому колективу університету успіхів і натхнення у всьому, що б вони не робили.

Концертна програма свята була доволі насиченою та яскравою. У ролі ведучих виступили студенти факультету журналістики – Юрій Костюк та Яна Крікавцова. Справжнім подарунком для закоханих стали пісні у виконанні Анни Гаврик, Катерини Волощук, Арини Копітюк, Юлії Мураховської та багатьох інших талановитих студентів-вокалістів. А ще аудиторії прийшлися до смаку пристрасне танго та гармонійний вальс у виконанні студентів факультету соціальної педагогіки і психології. Та й представники факультету фізичного виховання порадували шаленим фанком, зірвавши просто шквал оплесків.

Загалом, свято пройшло на «п’ятірку з плюсом», рівень організації був досить високим! Адже тепер у розпорядженні студентського клубу культури цілий набір «спецефектів»: нові яскраві декорації, потужне музичне обладнання, світломузика.

Після невеличкої перерви на гостей чекав ще один сюрприз – дискотека з цікавими конкурсами, корисними призами та морем якісної музики!

Олесь БАРЛІГ, Юлія ЧЕРНЕТА