Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному університеті провели відбірковий тур до Всеукраїнських змагань із права

15.02.2007 16:54

На юридичному факультеті пройшов відбірковий тур Всеукраїнських змагань із господарського права та процесу. За почесне право представляти наш університет на загальнодержавному рівні у місті Дніпропетровську 16-17 березня боролися команди «Юрконцерн» (третій курс) і «Altro» (четвертий курс).

Організаторами заходу виступили Запорізький осередок Ліги студентів Асоціації правників України, Наукове студентське товариство ЗНУ, а також професорсько-викладацький склад юридичного факультету. До журі інтелектуальних змагань входили декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць (головуюча), заступник декана з навчальної роботи, доцент Георгій Самійленко, заступник декана з питань гуманітарної освіти та виховання, доцент Віктор Сабадаш і доцент кафедри конституційного та адміністративного права Ганна Журавльова. Модератор заходу - голова Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України, студент третього курсу юридичного факультету Михайло Віхляєв, а роль експертів виконували студенти магістратури цього ж факультету.

Змагання полягало в тому, що четвертокурсниці Юлія Стягун та Інна Кравець («Altro») виступали у ролі позивачів у заплутаній судовій справі. Роль відповідачів виконували третьокурсники Олександр Стеценко та Максим Жуков («Юрконцерн»). За словами Віктора Сабадаша, журі було нелегко визначити переможців, тому що обидві команди продемонстрували гарний рівень знань цієї галузі права. Але все ж Дипломами переможців відбіркового туру сьомих Всеукраїнських змагань із господарського права та процесу нагородили учасників «Юрконцерну», а представницям «Altro» вручили заохочувальні грамоти.

Професор Тетяна Коломоєць відзначила необхідність проведення подібних заходів та подякувала за плідну роботу Науковому студентському товариству та Лізі студентів Асоціації правників України. Доцент Віктор Сабадаш запропонував проводити подібні змагання не лише як відбіркові тури, адже такі змагання дуже корисні для професійного становлення майбутніх юристів. Доцент Георгій Самійленко відзначив досить високий рівень знань учасників змагань та їхню сумлінну підготовку до участі у заході.

Таміла ТАРАСЕНКО