Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День Святого Валентина на факультеті журналістики

День Святого Валентина на факультеті журналістики

16.02.2007 15:39

Журналісти – люди талановиті і креативні. Тому вони ніяк не могли оминути увагою такого свята, як День усіх закоханих. 15 лютого у актовій залі другого начального корпусу силами творчої групи студентської ради факультету, спільно з командою КВК «ЦСК» було організовано святковий концерт для студентів і викладачів.

Дійство розпочалося з мініатюри, в якій студенти із задоволенням копіювали своїх викладачів, котрі прийшли на прес-конференцію з послом США. Публіка була у захваті! Дуже тепло зустріла аудиторія першокурсницю Ірину Космач, яка вийшла на сцену вперше. Чесно кажучи, від пісні «Намалюю тобі» (у виконанні Юлії Мураховської) миттєво хотілося зізнатися у коханні своїй другій половинці, щиро посміхатися та радіти життю. Неабияк розвеселила глядачів сценка «Радіо Шансон» від команди «ЦСК». Та все це важко порівняти з тією істерикою від сміху, яка пройшлася залою, коли на сцені з’явилися політики Віктор Ющенко (у виконанні Єгора Веклича), Віктор Янукович (його зіграв Євген Доронін) та Юлія Тимошенко (її талановито спародіював Юрій Костюк).

Слід зазначити, що такі заходи на факультеті вже стали доброю традицією, тому будемо з нетерпінням чекати на наступне яскраве шоу!

Юлія ЧЕРНЕТА