Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо викладачів та студентів Запорізького національного університету з Міжнародним днем рідної мови!

Вітаємо викладачів та студентів Запорізького національного університету з Міжнародним днем рідної мови!

21.02.2007 10:43

Рішенням ЮНЕСКО 21-го лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За недовгий час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу.

Мовна культура як складова культури і як одна з її форм є першою ознакою культури людини, що в наш час є особливо значущим і актуальним, а також допомагає молодій державі в нелегкій справі духовного відродження української нації.

Така важлива функція мови в суспільстві і в Україні зокрема, а також розширення сфери функціонування української мови, вживання її як державної мови в Україні висунули невідкладне завдання: значно поглибити знання з української мови серед громадян держави, повернути українській мові роль творця духовного світу людини.

Вітаємо усіх з цим святом і бажаємо ніколи не забувати рідної мови, адже чим більше на землі буде мов, тим різноманітнішим буде й життя на нашій планеті!

 

 

В землі віки лежала мова

І врешті вибилась на світ.

О мово, ночі колискова!

Прийми наш радісний привіт.

Навік пройшла пора безславна.

Цвіти і сяй, моя державна...

О. Олесь