Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Виставка освітніх послуг «Освіта – 2007»

Виставка освітніх послуг «Освіта – 2007»

26.02.2007 17:20

Знання – сила! Цю одвічну істину підтвердила І спеціалізована виставка освітніх послуг «Освіта – 2007», що проходила з 8 по 10 лютого у м. Сімферополі. Паралельно з нею свої товари та послуги позиціонували учасники виставки "ОфісЕкспо" - компанії, що працюють у сфері освітніх послуг.

Відносно сформований ринок праці в Україні передбачає популярність тих чи інших спеціальностей. Навчальним закладам необхідно рекламувати найбільш затребувані спеціальності серед абітурієнтів. Виставки в цьому відношенні сприяють прямим, безпосереднім контактам, адже саме в такому режимі спілкування значно простіше донести до споживача свої освітні пропозиції.

У І спеціалізованій виставці освітніх послуг «Освіта – 2007» брали участь вищі навчальні заклади України, серед яких були виші Одеси, Харкова, Тернополя, Києва, компанії з Польщі та Узбекистану, що свідчить про високий рівень виставки та її потенціал у налагодженні міжнародних зв’язків між закладами, що працюють у сфері надання освітніх послуг.

Слід підкреслити, що левова доля експозицій була адресована абітурієнтам та підліткам. "Освіта 2007" стала дзеркалом покоління, яке в недалекому майбутньому стане основою нашого суспільства. Майбутні юристи, банкіри, маркетологи, філологи, журналісти виявили до виставки неабиякий інтерес. Вони справді думають про завтрашній день, вони цілеспрямовані і впевнені в собі, їм небайдуже, що буде завтра, і хто буде розпоряджатися їхньою долею.

Запорізький національний університет презентував південно-східний регіон. Запропоновані університетом послуги у отриманні вищої освіти викликали серед майбутніх абітурієнтів підвищений інтерес, зокрема тому, що ЗНУ має своє представництво у м. Сімферополі – Кримський факультет.

Протягом трьох днів всі заходи злилися у єдине гармонійне ціле. Освіта – послуга, що розвивається у часі. В тон цьому розвитку звучали урочисте відкриття виставки та ділова програма.

Зі словами привітання до учасників і гостей виставки звернувся президент компанії „Домінанта” Овсеп Акопян: "Це наш дебют у виставковій галузі щодо освітніх послуг. Двері ДС "Дружба" гостинно відкриті для всіх, хто прагне знайти свій шлях у майбутнє".

Спеціаліст програми розвитку ООН Айдер Сейтосманов у своєму виступі зазначив, що АР Крим є перспективним в плані впровадження освітніх програм ООН.

Від імені гостей – експонентів виставки – виступила декан факультету довузівської підготовки ЗНУ Бакаленко Ірина Миколаївна. Вона привітала всіх присутніх з першим ярмарком освіти у Криму і подарувала організаторам виставки чудові фоліанти: „Запорізький національний університет. Ювілейна книга” та „Малу енциклопедію українського козацтва”.

Виступ танцювальної студії Musik Safe ефектно продовжило звернення офіційних осіб до експонентів та учасників виставки. Природно та плавно у танцюристів взяло естафету Симферопольське Вище Професійне училище № 38, продемонструвавши свої моделі одягу, витримані в інтернаціональному та сучасному стилі. Свій майстер-клас заслужений парикмахер-стиліст України Лілія Лапакас перетворила у справжнє шоу.

Виставка проходила три дні, упродовж яких майбутні абітурієнти мали змогу детально ознайомитись з вищими навчальними закладами та освітніми послугами, що ними надаються.

Біля виставкової експозиції Запорізького національного університету майбутні абітурієнти мали змогу отримати інформацію про ВНЗ, палітру факультетів та спеціальностей, наукову діяльність і студентське життя, а також переглянути інформаційний слайд-ролик та фільм про ЗНУ. Яскраве оформлення виставкової площі, розмаїття інформаційних матеріалів, музичний та відео супровід презентації ЗНУ створювали святковий настрій та пробуджували зацікавленість у відвідувачів виставки: підійти до стенду, щоб усе побачити, почути, отримати відповіді на запитання та профорієнтаційні буклети, газети.

На другий день виставки „Освіта – 2007” Запорізький національний університет запропонував відвідувачам заходу мультимедійну презентацію, яка проходила у виставковому залі.

Розширились і вікові категорії абітурієнтів: це старшокласники, випускників ПТУ та коледжів. Друга вища освіта, а саме – можливість отримати диплом бакалавра, спеціаліста або магістра з ще однієї дисципліни, збільшує кількість зацікавлених осіб. Тому пропозиції, що надає факультет післядипломної освіти ЗНУ користувались серед мешканців АР Крим неабияким попитом.

Можливість отримання якісної, сучасної, класичної освіти зацікавила не тільки старшокласників, але й батьків, випускників 9 – 10 класів, які розуміють, що про свою майбутню освіту та кар’єру треба думати і дбати вже сьогодні. Тож незабаром кримський факультет та факультети ЗНУ у Запоріжжі поповняться абітурієнтами з міст і містечок Криму.

„Приємно бачити, що з кожним роком все більше молодих людей цікавляться вищою освітою та можливістю отримати її саме у ЗНУ” – зазначила декан факультету довузівської підготовки Бакаленко Ірина Миколаївна.

Для Кримського ринку освітніх послуг ці три дні значили дуже багато. "Куди піти навчатись? Ким бути?" – відповіді на ці питання майбутні абітурієнти отримали із вуст професіоналів.

Факультет довузівської підготовки