Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Конкурс на перехідний кубок «Щит міста Запоріжжя»

Конкурс на перехідний кубок «Щит міста Запоріжжя»

27.02.2007 13:59

П'ятеро студентів факультету фізичного виховання ЗНУ взяли участь у відкритому конкурс і на перехідний кубок "Щит Запоріжжя", який проходив у Запоріжжі з нагоди Дня захисника вітчизни. За результатами змагання наша команда посіла почесне третє місце.

У змаганнях із фізичної підготовки між студентськими спецдружинами вишів третього-четвертого рівнів акредитації та ініціативними групами зі створення таких дружин у навчальних закладах взяли участь команди ЗНТУ, ЗНУ, ЗДІА, ГУ «ЗІДМУ», ЗДМУ та Запорізький інститут імені П.Сагайдачного МАУП. Захисники змагалися у кульовій стрільбі з пневматичної зброї, силових вправах, рукопашному бої та демонстрували прийоми самооборони.

Подібні змагання пройшли у Запоріжжі вперше, але організатори планують зробити їх щорічними. Головний суддя змагань, інструктор спортивного клубу ЗНУ - Віталій Дьяков відзначив досить високий рівень проведення цьогорічного конкурсу, і відзначив, що головною його метою залишається розвиток у області руху студентської дружини. Саме на нього організатори покладають чималі надії щодо формування студзагонів у вишах містах, які б могли підтримувати лад на території студмістечок.

Перехідний кубок та медалі переможці отримали з рук почесних гостей і організаторів: Комітету у справах сім’ї та молоді, Запорізької міської ради, Запорізької федерації «Дзю-Дзюцу» та Міського об’єднання студентської спец дружини «Щит».

Марія КАНЦЕЛЯРИСТ