Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Святкові змагання на біологічному факультеті «Нумо, хлопці!»

Святкові змагання на біологічному факультеті «Нумо, хлопці!»

27.02.2007 15:14

З нагоди Дня захисника Вітчизни на біологічному факультеті відбулися змагання «Нумо, хлопці» між студентами - хлопцями усіх курсів.

Ініціатива проведення цього заходу належить голові студради біологічного факультету Інні Деревинській. Відкрила вечір своїм привітанням та побажанням успіху конкурсантам декан біологічного факультету, професор, доктор фармацевтичних наук Людмила Омельянчик.

Піснею розпочала святкову програму студентка першого курсу Ганна Горбань. Продовжили ведучі Одарка та Солоха (Інна Деревинська та Катерина Сьомік), які провели шість конкурсів між хлопцями. Відповідно, у номінації «Найсильніший» переміг Юрій Передерій, який показав свою силу у конкурсі з армрестлінгу. «Найрозумнішим» став Артур Сірівля, котрий згадав найбільшу кількість гетьманів України. Ярослав Козаченко виявився «Найкмітливішим». Шеф-кухарем свята («Найкращій кухар») визнали Олександра Єршова – він найсмачніше приготував український борщ. Артем Ворушилов виявився «Найкращим дизайнером-оформлювачем». Але абсолютним переможцем став першокурсник Андрій Хайнацький, який завоював симпатію всіх присутніх та зібрав найбільшу кількість балів.

Глядачам сподобався спів Ольги Богуславської. Вона виступала у перервах між конкурсами. Всіх приємно вразило й те, що всі конкурсанти були вдягнені у козацькі костюми, адже козак – втілення сили, розуму, кмітливості та мужності справжнього чоловіка. Але хлопці також вправно шинкували капусту та ліпили вареники.

Усі ці вміння оцінило компетентне журі, до складу якого входили: декан Людмила Омельянчик, заступник декана з виховної роботи Наталія Капелюш, старший викладач та кандидат педагогічних наук Вікторія Петренко, асистент кафедри хімії Оксана Ткачук.

Враженнями поділилися члени журі Людмила Омелянчик та Наталя Капелюш. Вони зауважили, що не очікували від хлопців таких неординарних вмінь. Адже студенти не знали завчасно, які будуть проводитись конкурси, не готувалися до них та діяли інтуїтивно.

Зінаїда Белевітіна, Анна Звольська