Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ігри «Що? Де? Коли?» на Кубок ректора

Ігри «Що? Де? Коли?» на Кубок ректора

27.02.2007 15:20

У ЗНУ відбувся черговий тур зимової серії «Що? Де? Коли?» на Кубок ректора, організований клубом інтелектуальних ігор ЗНУ «Модератор».

У ньому зустрілися команди ЗНУ «Хенде-Хох» (яка, до речі, посіла перше місце), ЗДІА «Ноу-Хау», збірна команда гравців ЗНУ та ГУ «ЗІДМУ» «Не Штыки» та ЗНТУ «Взлет», (вони посіли друге, третє та четверте місце відповідно).

Як зазначає капітан команди-переможниці, студент другого курсу філологічного факультету Ігор Щедрін: «Гра пройшла вдало, але б хотілося побажати, щоб питання були кращими. На мою думку, наша команда, хоч і посіла перше місце, грала не дуже добре. Це пояснюється тим, що ми ще не «зігралися», слід багато тренуватися. Щодо подальших творчих планів – це вчитися і ще раз вчитися. Нам ще далеко до професійного рівня: перемога дісталася важко. Також слід відзначити гарну підготовку суперників».

Щодо питань, то вони, так само як і в справжніх інтелектуальних іграх, були різноплановими: починаючи від історії, мистецтва та літератури і закінчуючи технікою, фільмами та книгами. Незважаючи на те, що не всі завдання вдавалося розв’язати, відчувався командний дух і прагнення до перемоги.

Наступний тур ігор відбудеться приблизно в середині весни. Завдяки вже згадуваному клубу «Модератор», турнір серед команд знавців із Бердянська, Токмака, Гуляйполя та Запоріжжя відбудеться у стінах ЗНУ. Президент клубу «Модератор» Наталя Драган зосталася повністю задоволена результатом гри, за її словами: «Минулого разу було десять команд, а до цього туру вийшло чотири, тобто залишились найкращі гравці. У наступну гру пройдуть три команди, які матимуть змогу боротися за право стати володарем Кубку ректора «Що? Де? Коли?». Третій його етап вважатиметься основним, тобто відбірковим на студентський чемпіонат України, який організовуватимуть у Харкові».

Марія КОЗЛОВСЬКА