Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо викладачів та студентів Запорізького національного університету з Всеукраїнським днем працівників культури!

23.03.2007 11:48

Сьогодні в Україні святкують День працівників культури. Культура як складова нашого життя є однією із найсуттєвіших ланок у вихованні будь-якої особистості. У житті студента вона посідає одне з провідних місць також. В університеті центром, який координує цю складову дозвілля, є студентський клуб культури.

Сьогодні студклуб культури підтримує роботу шести студій: авторської пісні, хореографічної, вокальної, ВІА, театральної та фольклорної. За словами помічника ректора з виховної роботи, яка й опікується діяльністю студклубу, доцента Наталії Воронової, основним завданням цієї структури є допомога вихованню гармонійно розвиненої, високоосвіченої, соціально активної, національно свідомої і глибоко відповідальної особистості, наділеної високими духовними і патріотичними якостями, яка є носієм найкращих надбань національної і світової культури; особистості, здатної до саморозвитку і самовдосконалення.

А от основними формами роботи клубу є організація драматичних, музичних, танцювальних, естрадних тощо колективів, проведення концертів і спектаклів, вечорів, балів, оглядів і конкурсів самодіяльних колективів та інше. З цією роботою прекрасно пораються кваліфіковані працівники культури: директор клубу Сергій Дроб’язко, художній керівник Олександр Прилипко, а також Вадим Кішиньовський, Наталія Пиріг, Олена Алєксєєва, Максим Ігнатьєв і багато інших талановитих людей, які сьогодні відзначають професійне свято! Тож вітаємо їх і бажаємо найкреативніших ідей та найталановитіших вихованців!