Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ще одна сходинка до нових спортивних висот

Ще одна сходинка до нових спортивних висот

28.03.2007 16:53

28 березня в ЗНТУ відбулася Обласна спартакіада серед студентів зі спортивної аеробіки, у якій взяли участь команди ЗНУ, ЗНТУ, ЗДІА, ЗІДМУ та ЗДМУ.

Основна мета цієї спартакіади – відбір команд міста й області на восьму літню універсіаду України. Загальна кількість учасників – близько сотні спортсменів. Головна суддя змагань - заслужений тренер України, кандидат наук з фізичного виховання та спорту Світлана Атаманюк. Організатор спартакіади – Запорізьке обласне управління фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України.

Перед початком змагань готовність команди ЗНУ охарактеризував доцент кафедри спортивних та олімпійських ігор, заслужений тренер України Борис Кокарєв:

- На даний момент наша команда у повній бойовій готовності. Ми можемо брати участь у змаганнях будь-якого рівня. Проблеми, які стоять перед нами, мають суто технічний характер. Так, зокрема, в цій спартакіаді, згідно Положення, мають право взяти участь лише студенти денного відділення. А в нашій команді - три заочниці. Тому ми виступаємо тут поза конкурсом.

Через те, що наші учасники брали участь у заході поза конкурсом, їх по праву можна назвати лідерами, проте неформальними. Офіційні ж переможці такі: в індивідуальному жіночому виступі – Олександра Бондаренко (ЗНТУ), в індивідуальному чоловічому виступі – Сергій Круглов (ЗНТУ), в номінації «Змішані пари» – Олександра Бондаренко та Сергій Круглов, в трійці – команда ЗІГМУ, в степ-аеробіці та фанк-аеробіці - команди ЗНТУ.

Олесь БАРЛІГ