Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Вітаємо!

22.04.2007 09:23

Вельмишановний Сергію Михайловичу!
Прийміть щирі та теплі слова привітання з Днем народження від колективу Запорізького національного університету!

Ваша плідна праця освітянина високо поціновується в суспільстві, є щедрою на життєдайні плоди, повагу та любов, тому цього урочистого дня дозвольте приєднатись до численних та щиросердних поздоровлень, які надійшли від Ваших колег та друзів.

Викладачі і студенти нашого університету знають і шанують Вас як людину, яка прикладає тепло свого серця і силу своїх рук до створення душі нашого навчального закладу. Завдяки Вашій працелюбності, компетентності та життєвій мудрості Запорізький національний університет став лідером освітніх послуг нашого регіону та стабільно має один з вищих рейтингів у системі національної вищої школи.

Ми щиро сподіваємося, що Ви залишатиметеся для колективу університету надією на гідне майбутнє, бо саме за часів Вашого ректорства відбулися позитивні зміни в усіх ланках життєдіяльності університету: оновлення та зміцнення матеріальної бази університету, відкриття нових напрямів підготовки, розширення та зміцнення міжнародних зв’язків, реалізація важливих наукових проектів та програм. Сьогодні у ЗНУ виховують національно інтелектуальну еліту, яка буде спроможна утвердити Україну у світовому економічному, політичному, культурному просторі як сильну та незалежну державу.

Заклад освіти має бути провідником у морі інформації, бо освіта долучає людину до культурних цінностей та є складовою культурного життя нації. Ми від щирого серця бажаємо, аби всі Ваші справи були непідвладні плину часу та зміні поколінь, а Ваша творча енергія і життєлюбність хай і надалі плідно слугують розвитку нашого навчального закладу.

Також у цей урочистий день хочемо побажати Вам такої ж мудрості у прийнятті рішень, виваженості у розв’язанні проблем, щирості у спілкуванні з друзями, які Ви демонструєте повсякчас.

У цей знаменний день ми щиро бажаємо, щоб жага творити добро, справедливість ніколи не залишала Вашу душу, а невичерпне джерело Вашої життєвої наснаги повнилося радістю, задоволенням від життя та щирою вдячністю людей за Ваші добрі справи!

З повагою, колектив Запорізького національного університету