Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету ЗНУ взяли участь у Всеукраїнських інтелектуальних змаганнях із конституційного права

25.04.2007 16:23

Збірна команда юридичного факультету Запорізького національного університету, очолювана другокурсником Євгеном Волковим, взяла участь у брейн-рингу знавців конституційного права на Кубок президента Одеської національної юридичної академії.

Усього участь у інтелектуальному змаганні взяли 12 команд провідних вищих навчальних закладів України. У результаті напруженої боротьби наші студенти посіли почесне четверте місце, поступившись лише знавцям із Одеської національної юридичної академії та Київського і Харківського національних університетів. Студенти ЗНУ (другого-четвертого курсу та магістри юридичного факультету) повернулися додому із дипломом учасника заходу та комплектом новітньої літератури із правознавства.

Таміла ТАРАСЕНКО