Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Акули пера» на гребні студентської весни!

«Акули пера» на гребні студентської весни!

03.05.2007 10:33

Нарешті підбито підсумки і визначено переможців конкурсу-фестивалю студентської творчості «Студентська весна - 2007»! Перше місце, а також безліч подарунків здобули студенти факультету журналістики. Друге розділили представники факультету фізичного виховання, філологічного факультету та СПП. А третю сходинку посіли економісти. Урочисте нагородження традиційно відбулося на гала-концерті, де було представлено найкращі номери всього фестивалю і нагороджено переможців у різноманітних номінаціях.


Розпочали свято студентських талантів чарівні представниці філологічного факультету, які продемонстрували публіці гуморески. Завдяки дівчатам у залі панував веселий настрій справжнього українського ярмарку. Естафету таланту перехопили хлопці з фізичного факультету на чолі з Антоном Посмєтним, котрі просто причарували глядачів своїм запальним танцем. Як завжди тепло приймала публіка студентку факультету журналістики, переможницю фестивалю у номінації «Золотий голос університету» - Юлію Мураховську. Також припав до душі аудиторії театральний номер у виконанні студентів факультету соціальної педагогіки та психології Аліни Мамотенко та Андрія Ісаєва, які стали переможцями у номінації «Найкращі актори». «Срібними голосами фестивалю» було названо Олену Ющенко (факультет іноземної філології), Ірину Дубиніну (юридичний факультет) та Людмила Сопрунова (економічний факультет). За «Найкращий східний танець» було нагороджено студентку історичного факультету Вікторію Руснак. А «За багатогранність таланту» подарунок та почесну грамоту отримала майбутній математик Олена Фабріций. Переможцем у номінації «Золотий акордеон» став студент-журналіст Ігор Самокиш. Ще журналісти здобули нагороди за свої танці: хореографічний колектив студенток першого і другого курсу нагороджено «За кращий танець у стилі ретро», а Яну Крікавцову, Єлизавету Павлуненко та Жаклін Мохаммаді - за «Найкращий dance-проект»! Традиційно нагороджено талановитих співачок філологічного факультету – гурт «Леді’S».

Загалом, цьогорічна «Студвесна» здивувала передусім великою кількістю яскравих танців! Хіп-хоп, брейк, латиноамериканські ча-ча-ча та джайв, танці живота, ретро і багато інших запальних композицій. Але зовсім не енергійні рухи та яскраві костюми стали справжніми родзинками конкурсу. Найбільше аудиторію підкорило те, що тепер в Запорізькому національному почали танцювати навіть хлопці! Якщо розповідати про те, як проходили усі конкурсні дні, то... В перший день творчістю радували факультет менеджменту, іноземної філології, фізики та студенти факультету СПП. Менеджери виступали у режимі популярного сьогодні шоу «Камеді клаб». Приємно здивували музичним дуетом піаніста Олександра Бондаренко та гітаріста Андрія Жилінського. Студенти факультету іноземної філології представили на суд журі всього три номери, з яких запам’ятався танок у стилі хіп-хоп, а також доволі непогане виконання пісні групи «Evanesensе» англійською мовою Оленою Ющенко.
Традиційно порадували фізики. По-перше, досить оригінальним був початок їхнього виступу: студенти продемонстрували глядачам факультетський фотоальбом, знімки в якому жартівливо прокоментували учасники команди КВК «Жуковського, 66». Оплески викликав третьокурсник Антон Посмєтний. Його танець у супроводі двох чарівних дівчат підкорив не тільки публіку, але й шановних членів журі.
Студенти факультету соціальної педагогіки та психології вирішили дивувати своїми акторськими здібностями. Надзвичайно цікавим виявився невеличкий уривок з п’єси у виконанні студентів Аліни Мамотенко та Андрія Ісаєнко з музичним супроводом Анжели Губарєвої. А ще порадував виступ факультетської команди КВК «А че не так?»
Другий день фестивалю розпочали студенти юридичного факультету. Своїми золотими голосами публіку причарували Ірина Дубініна та Світлана Тітова. А ще тепло вітали глядачі КВН-щиків з команди «3х4(2)». А ще як завжди добре виступив гітарист та вокаліст Олександр Стаднік. Та справжній фурор в цей день викликали біологи, які продемонстрували надзвичайно гарну конкурсну програму. По-перше, виявляється, на біологічному факультеті є велика кількість хлопців, які гарно співають. По-друге, ці талановиті співаки ще й танцювати вміють! Так, окрім пісень студенти представили жартівливий танок «Чарлідінг». Третій день розпочався з пародії на фільм «Іронія долі» (у виконанні студентів факультету соціології та управління). Виявилося, що студент Дніпропетровського національного університету, після лазні з друзями дивним чином опинився на сцені актової зали другого корпусу ЗНУ і почав претендувати на роль ведучого. Номери були різноманітними.
Наступними естафету перехопили математики, які запам’яталися жартівливими частушками під акомпанемент на акордеоні Дмитра Лобача, східним танком у виконанні Олени Фабріций та грою на електрогітарі.
Щодо істориків, то вони як завжди виявилися доволі оригінальними. Прекрасна дівчина повідомила глядачів про те, що на історичному факультеті є дуже гарна команда КВК «Боян» - люди в залі подумали, що саме зараз ця команда і з’явиться на сцені та почали аплодувати. Але на всіх очікував «сюрприз». Адже студентка промовила: «Команда КВК у нас, звичайно, гарна, але на виступ вони не прийшли. Тому виступатиму я», - і заспівала пісню. Другим і останнім номером істориків був східний танок у виконанні «Міс грації ЗНУ» Вікторії Руснак.
Останній день фестивалю виявився одним з найкращих. Першими на сцені з’явилися студенти факультету фізичного виховання. Свій виступ вони назвали «Дежа вю». І такий вибір став зрозумілий усім тільки тоді, коли на сцену вийшли двоє хлопців – близнюків та чарівні маленькі дівчатка років трьох-чотирьох, які жваво оголошували номери та кожною своєю появою на сцені викликали шквал оплесків. Конкурсні номери у фізвоспівців також були на вищому рівні: спортсмени ушу, гімнастки, команда аеробіки, танок у стилі хіп-хоп та пісні у виконанні Олесі Поддуєвої та Павла Полуектова. Наступними підкорювали зал філологи. Традиційно дуже гарно виступили дівчата з дуету «Леді S». Своїм акробатичним етюдом порадувала «Міс елегантність ЗНУ» Ганна Нікітіна. Економісти вражали своїми танками та піснями, а ще дуже елегантними ведучими конкурсної програми. Закривали «Студентську весну-2007» студенти факультету журналістики. Першою на сцені з’явилася «Міс ЗНУ 2007» Яна Крікавцова, яка у супроводі Єлізавєти Павлуненко та Жаклін Мохаммаді виконала надзвичайно гарний танок. Неабияк вразила публіку музична композиція «Танго» у виконанні Ігоря Самокиша. Юлія Мураховська заспівала пісню «Намалюю тобі». Та родзинкою виступу журналістів став виготовлений студентами міні-фільм, присвячений усім випускникам ЗНУ.

В цілому, “Студентська весна-2007” вдалася! Подарунків, нагород та різноманітних номінацій в цей день було безліч – всі й не назвати! Але головне – те, що в Запорізькому національному дуже багато талановитої молоді, яка має змогу себе проявити та представити власні таланти. Фестиваль, як завжди, подарував нам багато позитивних емоцій та естетичного задоволення. Тому щиро подякуємо організаторам: відділу гуманітарної освіти та виховання та студентському клубу культури, а також спонсорам заходу - групі місцевих депутатів на чолі з Володимиром Максимовим (який представляє фракцію БЮТ у міській раді), керівництву заводу «АвтоЗАЗ» за надані призи і подарунки для учасників та переможців!
Юлія ЧЕРНЕТА

Схожі новини

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=3535 and cach_timestamp>1614132127
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'