Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентські суботники: корисна праця та цікавий відпочинок

Студентські суботники: корисна праця та цікавий відпочинок

07.05.2007 13:37

Студенти Запорізького національного університету взяли участь у суботнику, який 4 травня проходив на території санаторію-профілакторію ЗНУ на острові Хортиці.

Участь у благоустрої території профілакторію взяли студенти майже всіх факультетів нашого ВНЗ. Організаторами цього заходу виступили відділ гуманітарної політики та виховання ЗНУ та студентська рада університету. Голова студради Іван Корсун так прокоментував цю поїздку: «Я запрошую до участі у наших традиційних суботниках усіх студентів, адже під час поїздок на Хортицю ми не тільки працюємо, але й відпочиваємо. Наші суботники складаються з двох частин: безпосереднього прибирання і дискотеки або прогулянки островом. Питань з транспортом також не виникає, адже нас відвозять і привозять на автобусах.
Мені самому дуже подобається наш профілакторій. Я щиро вдячний адміністрації нашого ВНЗ за те, що наш університет має власний санаторій-профілакторій, адже тут студенти мають змогу відпочити та оздоровитися. До того ж, сам профілакторій виглядає якнайкраще, сюди не сором запросити іноземних гостей. І ще мене як для студента історичного факультету вабить сюди ще й те, що поряд знаходиться дуже цікавий історичний об’єкт «Скіфський стан», так що можна поєднати приємне та корисне».
Наступний суботник на острові Хортиця заплановано на 11 травня. Місце зустрічі – спорткомплекс ЗНУ. Час – 8.30. Усім бажаючим взяти участь у цьому заході потрібно до 10 травня подати заяви до студентської ради, щоб отримати офіційне звільнення від занять.
Ігор САМОКИШ