Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЗНУ привітали ветеранів з Днем перемоги

В ЗНУ привітали ветеранів з Днем перемоги

07.05.2007 14:20

7 травня біля Спортивного комплексу ЗНУ відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню Перемоги.

На „музичну перерву”, яку організували для ветеранів університету виховний відділ, Студентська рада та Клуб культури, зібралися студенти і викладачі ЗНУ. Вітаючи шановних ветеранів-співробітників Запорізького національного університету, ректор Сергій Тимченко від імені колективу ЗНУ щиро подякував їм за мужність, відданість своїй справі та патріотизм, котрі, як і багато інших внесків у перемогу над загарбниками, дозволили наступним поколінням жити під мирним небом у вільній країні.
Покладання квітів, хвилина мовчання. Із словами подяки згадали майже всіх, хто в ті далекі важкі часи був вимушеним відірватися від відкладання й навчання у Запорізькому державному педагогічному інституті та стати на захист Батьківщини.
Творчий актив Клубу культури - Віктор Васильєв та Наталя Пірог - виконали пісні військових років, близькі й дорогі серцю кожного ветерана.
Наталя Драган