Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Не забудемо цей вкарбований у нашу долю день…

Не забудемо цей вкарбований у нашу долю день…

08.05.2007 15:34

Сьогодні на майдані Радянському відбувся мітинг, присвячений 62-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Відкрила його Ольга Урвачова, голова Жовтневої райдержадміністрації. Ветеранів, що зібрались на мітинг, привітав Євген Карташов, мер Запоріжжя. Він подякував ветеранам за мирне небо над головою та побажав їм здоров’я і довгих років життя.

Взяв слово і Сергій Бєліков, ректор ЗНТУ. Він зауважив, що перемога радянських військ у 1945 році – це була перемога добра над злом, яка забезпечила життя людям Радянського Союзу та країн Європи. Ректор ЗНТУ також розповів, що у 1943 році його батьки були студентами і навчались практично в руїнах, а зараз саме завдяки подвигу радянських солдатів Запоріжжя має найсучасніші навчальні заклади.

Від ЗНУ ветеранів прийшли привітати ректор Сергій Тимченко, помічники ректора Сергій Кушнір, Ірина Бондаренко, Наталя Воронова, начальник відділу гуманітарної освіти і виховання Олексій Фурса та представники професорсько-викладацького складу університету.

На честь загиблих на фронті воїнів були запалені свічки, їх пам’ять вшанували хвилиною мовчання. А після мітингу на ветеранів чекали солдатська каша, фронтові сто грамів і чудовий концерт.