Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда зі спортивної аеробіки ЗНУ – найкраща в Україні!

Команда зі спортивної аеробіки ЗНУ – найкраща в Україні!

11.05.2007 16:34

На XV Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки, який проходив з 3 по 6 травня у Ялті, команда Запорізького національного університету посіла переможне І місце.

Цього року у змаганнях брали участь спортсмени з 12 областей України та команда з Молдови, тож, турнір набув міжнародного статусу . За нагороди у спортивних номінаціях боролися 360 спортсменів. Це поки що рекорд для Чемпіонатів України. «Всі спортсмени ЗНУ – студенти факультету фізичного виховання. Більшість навчаються на третьому курсі. А, отже, відстоюватимуть честь нашого університету і наступного року» – говорить тренер збірної команди ЗНУ з аеробіки, доцент кафедри олімпійського та професійного спорту Борис Кокарєв.

Команда ЗНУ не тільки впевнено перемогла, але й повторила результат, здобутий десятьма днями раніше на Всеукраїнській спартакіаді серед студентів вищих навчальних закладів, яка проходила у стінах Запорізького національного університету. Змагання Чемпіонату України проходили за декількома номінаціями. Студенти факультету фізичного виховання сходили на п’єдестал пошани п’ять разів: команда з 6 осіб – І місце, пара – ІІ місце (Валерій Тараненко, Олександр Забіло). Індивідуальні чоловічи виступи – Олександр Забіло – ІІ місце, Тарас Булигін – ІІІ місце, трійки – ІІІ місце (Оксана Калашникова, Ольга Неєлова, Ірина Почепцова). Золота, дві срібних та дві бронзових медалі дозволили аеробістам ЗНУ посісти перше командне місце у загальному заліку та стати лідерами змагань.

За підсумками Чемпіонату, до збірної України потрапили 6 спортсменів від ЗНУ. У листопаді в м. Дебрецен (Угорщина) відбудеться Чемпіонат Європи, участь у якому візьмуть і студенти Запорізького національного університету. Отже, попереду нові тренування, змагання та перемоги.

Наталя ДРАГАН