Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Турнір братів Сидоренків: у футбол грають справжні юристи!

Турнір братів Сидоренків: у футбол грають справжні юристи!

16.05.2007 16:07

16 травня трибуни спортивного комплексу ЗНУ були заповнені вщент: студенти та прихильники спортивних видовищ зібрались на турнір з міні-футболу, який проходив під егідою відомих випускників юридичного факультету братів Валерія Та Володимира Сидоренків та керівництва юридичного факультету ЗНУ.

Команда «господарів» приймала «гостей» із Запорізького юридичного інституту. Брати Сидоренки – відомі українські боксери – цього разу виступили в якості організаторів змагань з одного з найпопулярніших ігрових видів спорту – міні-футболу. А оскільки Валерій Сидоренко - студент шостого курсу юридичного факультету ЗНУ, турнір пройшов у стінах рідного спортивного комплексу. «Ідея проведення цих змагань на факультеті виникла давно. Оскільки у нас немає боксерів високого рівня, було прийнято спільне рішення провести турнір з міні-футболу, адже Валерій Сидоренко приділяє увагу і цьому виду спорту. У нас вже є першість на «Кубок Феміди», де грають усі факультети. В турнірі братів Сидоренків братимуть участь виключно правники, в цьому і полягає головна відмінність», – розповіла декан юридичного факультету ЗНУ, доктор юридичних наук Тетяна Коломоєць.
Гра виправдала сподівання вболівальників. Боротьба, яка виникла вже з перших хвилин матчу, принесла безліч гострих моментів та 11 голів! На перерву після першого тайму команди пішли з рахунком 6:4 на користь ЗНУ, а остаточний рахунок матчу – 7:4, впевнена перемога наших правників. Пам’ятні нагороди та Кубок учасникам змагань вручив чемпіон світу за версією WBA, чемпіон Європи 2000 року, п’ятикратний чемпіон України з боксу, випускник нашого ВНЗ Валерій Сидоренко.
Зал аплодував учасникам змагань. Автори найбільшої кількості голів – Тарас Супрун, Роман Пупков та Станіслав Прут - стали справжніми героями матчу. Коментуючи перебіг турніру, Валерій Сидоренко зазначив,що проведення подібних змагань наступного року було б іще одним подарунком для вболівальників і прихильників спорту. Валерій висловив сподівання, що даний турнір стане ще однією доброю традицією не лише юридичного факультету, але й ЗНУ загалом.
Наталя ДРАГАН