Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Перший крок до успіху»: конкурс на проходження літнього стажування у провідних юридичних фірмах міста

17.05.2007 08:42

На юридичному факультеті Запорізького національного університету провели комплекс конкурсів серед студентів з інтерв’ювання клієнтів за право проходження літнього стажування у провідних юридичних фірмах Запоріжжя (аудиторській фірмі ЗАО «Запорожаудитконсулат» і правовій корпорації «ІСК») «Перший крок до успіху».

Організаторами конкурсу виступили юридичний факультет ЗНУ, Наукове студентське товариство нашого університету (на чолі із його головою п’ятикурсником юридичного факультету Павлом Лютиковим) та Запорізький осередок Ліги студентів Асоціації правників України (його голова – третьокурсник факультету – Михайло Віхляєв та член Ліги, студент третього курсу Олександр Іванов). За словами Михайла Лютикова, вирішивши організувати цей конкурс, вони скористалися досвідом Київських та Дніпропетровських ВНЗ, де вже існує практика працевлаштовувати майбутніх юристів ще під час навчання у виші.

Усього участь у конкурсі взяли десять студентів факультету: другокурсники Євген Волков та Ірина Мельник, третьокурсники Анастасія Добровольська, Логік Мазманян, Ірина Медведєва, четвертокурсники Анна Бондаренко, Олена Бичковська, Євген Віденко, Інна Кравець, Юлія Стягун.

У першому конкурсі, партнером якого виступила аудиторська фірма ЗАО «Запорожаудитконсулат», на думку представника фірми Віктора Білюшова, найкраще впорався із завданням щодо правозастосування адміністративно-господарських санкцій до суб’єктів підприємницької діяльності четвертокурсник Євген Діденко. Він тепер буде проходити літню виробничу практику на базі ЗАО «Запорожаудитконсулат», удосконалюючи свої знання та отримуючи за свою працю грошову винагороду. Другий конкурс, партнером якого виступила правова корпорація «ІСК», включав інтерв’ювання клієнта з приводу поруки у випадках загибелі боржника та форс-маорних обставинах. Найкращі результати показали другокурсник Євген Волков та четвертокурсниця Юлія Стягун.

Як зазначив представник корпорації Сергій Івашинніков, особливістю цього конкурсу було те, що під час інтерв’ювання клієнта виявляється не лише рівень знань юриста, але і його вміння зорієнтуватися у часто схвильованій, непослідовній розповіді клієнта, швидко оцінити його шанси на виграш справи, заспокоїти потерпілого та вселити впевненість. А ці якості дуже багато означають для юристів. Також Сергій Володимирович зауважив, що задоволений рівнем знань наших студентів, запевнив, що переможці обов’язково зможуть пройти літнє стажування в «ІСК», при цьому отримуючи заробітну плату. Також є надія, що вони залишаться працювати там у майбутньому, адже у цієї правової корпорації вже є практика пошуку своїх майбутніх співробітників ще під час їхнього навчання у ВНЗ.

Таміла ТАРАСЕНКО