Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День фізичного факультету

День фізичного факультету

21.05.2007 11:44

18 травня свій сімнадцятий день народження відсвяткував фізичний факультет! Прикрашений повітряними кульками та плакатами І корпус ЗНУ створював чудовий настрій, святкування тривало цілий день.

Вранці команда викладачів на чолі з деканом факультету Олексієм Осиповим грала у брейн-ринг проти команди студентів. Ведучий конкурсу Дмитро Шишлов сам складав запитання, котрі змушували серйозно замислюватись обидві команди. Хоча студенти часто випереджали своїх наставників з відповіддю, перемогли все ж таки викладачі.
Після брейн-рингу хлопці й дівчата співали караоке. Також було влаштовано турнір з преферансу та шахів. До речі, тут також кращими стали викладачі: перші місця вибороли Олександр Яновський та Ігор Титов.
Відігратись у прямому сенсі цього слова студенти змогли лише під час матчу з міні-футболу. Спочатку фізики-першокурсники грали проти третьокурсників. Гострі атаки, кутові, штрафні удари - і з рахунком 5:3 першокурсники виграли у своїх старших колег. Вручаючи кубок декана переможцям Олексій Осипов зауважив, що першокурсники – це надія факультету.
А ось під час товариського матчу між збірними викладачів та студентів глядачів цікавило, хто ж переможе: досвід чи молодість. З перших хвилин викладачі атакували ворота суперників і створили ряд чудових моментів. Та перший гол, а невдовзі за ним - і другий забили студенти. «Розмочити» рахунок викладачам вдалося лише у другому таймі, та це не допомогло. З рахунком 4:2 молодість перемогла досвід.
Кульмінацією став концерт, де нагородили всіх студентів-організаторів свята і тих, хто бере активну участь у громадському житті факультету. Марина Рулько, випускниця фізичного факультету вручила Олексію Осипову грамоту від голови Запорізької облдержадміністрації Євгена Червоненка на знак подяки за вагомий внесок у навчання молоді та активну позицію у громадському житті університету.
Свою нагороду отримала і команда КВК «Жуковського, 66», яка зробила чудовий подарунок рідному факультету, завоювавши Кубок ректора із змагання КВК.
Прийшов привітати фізиків і голова студентської ради ЗНУ Іван Корсун. Йому, до речі, теж дали грамоту за активну участь в житті фізичного факультету. Кожна кафедра разом із грамотою за свою унікальність отримала ще й солодкий подарунок – торт.
А після офіційної частини всіх присутніх розважала команда КВК «От винта», створена найактивнішими першокурсниками.
Святкування дня фізичного факультету завершилось запальною вечіркою у нічному клубі «Energy».
Наталя ЖЕЛНОВА