Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Круглий стіл» з питань ВІЛ-СНІДy зібрав у ЗНУ широку аудиторію

«Круглий стіл» з питань ВІЛ-СНІДy зібрав у ЗНУ широку аудиторію

22.05.2007 15:30

18 травня у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Теорія та практика підготовки соціальних педагогів та психологів у вищому навчальному закладі: досвід, проблеми та перспективи» відбулося засідання «круглого столу» на тему «Підготовка фахівців для надання соціальних послуг людям, що живуть з ВІЛ».

Вела засідання президент благодійного фонду «Сподівання» Наталя Доценко. Захід зібрав широку аудиторію, участь у обговоренні взяли викладачі та студенти факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету, який і виступив організатором не тільки самої конференції, але й інших тематичних заходів: семінарів, майстер-класів, відкритих лекцій і зустрічей творчих груп.

«На конференцію до ЗНУ завітали соціальні педагоги й психологи майже з усіх куточків України: Харків, Волинь, Горлівка – ось неповний перелік учасників заходу. Проведення подібних конференцій – чудова нагода не тільки поділитися досвідом, але й зробити певні кроки на шляху до співпраці вищіх навчальних закладів з організаціями та благодійними фондами, які опікуються проблемами ВІЛ-СНІДу”, – прокоментувала завідувач кафедри проблем керування та соціальної педагогіки ЗНУ Наталя Заверико.

«Проблема ВІЛ-СНІДУ зараз, на жаль, є дуже актуальною, тому подібні круглі столи мають неабияке значення», – поділився враженнями студент ІІІ курсу факультету СПП Артем Черемнєв. - «Їх мета – зібрати разом тих, хто дійсно бажає допомогти людям, які вимушені жити зі страшним діагнозом ВІЛ. Адже разом вирішити будь-яку проблему легше, аніж намагатися зробити це самотужки».

Розроблені схеми співпраці й допомоги ВІЛ-позитивним хворим найближчим часом знайдуть практичне втілення у програмах благодійних фондів і організацій, а психологи і соціальні педагоги наступного року зберуться знову, аби продовжити пошук шляхів вирішення суспільно важливих проблем.

Наталя ДРАГАН