Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь у Всеукраїнському тренінгу

Студенти ЗНУ взяли участь у Всеукраїнському тренінгу

23.05.2007 16:29

Студенти юридичного факультету запорізького національного університету – другокурсники Інна Мельник та Євген Волков і третьокурсник Михайло Віхляєв – взяли участь у Всеукраїнському тренінгу із захисту прав споживачів, який проходив на базі Академії управління та інформаційних технологій «АРІУ» (Бердянськ).

Для учасників, відібраних на конкурсній основі, протягом трьох днів провели бліц-курс лекцій, присвячених споживчому праву, курс занять з основ ефективної роботи з клієнтом, ряд тренінгових вправ та інтерактивних методик для практичного застосування отриманих знань.

Крім представників нашого університету та «АРІУ» (м. Бердянськ), у заході взяли участь студенти з Донецького національного університету, Києво-Могилянської академії, Волинського державного університету ім. Лесі Українки, Луцького інституту розвитку людини університету «Україна», Національного авіаційного університету.

За результатами тренінгу усі учасники отримали сертифікат та збірник нормативно-правових актів із захисту прав споживачів у сфері торгівлі та торгівельного обслуговування.

Таміла ТАРАСЕНКО