Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Змагання з легкої атлетики в ЗНУ

Змагання з легкої атлетики в ЗНУ

24.05.2007 16:52

За сприяння Спортклубу ЗНУ у рамках Спартакіади на стадіоні “Арсенал” пройшли змагання з легкої атлетики нашого університету.

Незважаючи на спеку та на здачу модулів, багато студентів виявили бажання взяти участь у цих змаганнях, відстоюючи честь своїх факультетів. До програми спартакіади увійшли: спринт на 100 м серед дівчат, спринт на 100 м серед юнаків, стрибки у довжину з розбігу, біг на 400 м для дівчат та на 800 м для хлопців; завершила змагання традиційна естафета 4х100.

Після кожного етапу змагань судді підбивали підсумки і одразу ж визначали і нагороджували переможців. Серед юнаків у спринті на 100 м найшвидшим виявився студент економічного факультету Михайло Проскурін, друге місце посів представник математичного факультету Роман Бровко, а третє – економіст Олександр Сілаєв. Дистанцію на 800 м серед юнаків швидше всіх подолали студенти-історики Михайло Базалійський і Андрій Васильєв (перше та друге місця відповідно), а третім став представник факультету соціології і управління Євген Мовчан. У стрибках у довжину перемогли студенти економічного факультету Михайло Проскурін і Олександр Сілаєв, третій результат показав математик Роман Бровко. А в естафеті 4х100 серед юнаків перше місце посіли економісти, друге вибороли історики, а третім став фізичний факультет.

У дівчат у спринті на 100 м першою стала студентка факультету іноземної філології Вероніка Кушнір, друге і третє місця посіли Олена Мусієнко і Тетяна Ткаченко з біологічного факультету. У стрибках в довжину з розбігу перший результат – у майбутнього біолога Ірини Макушинської, друге місце у Ганни Цупко з іноземної філології, а третє – у представниці біологічного факультету Ірини Єрмоленко. У змаганнях з бігу на 400 м серед дівчат кращий час показали студентки факультету іноземної філології Злата Драч і Ганна Смирнова, а третьою виявилася Віра Стеценко із фізичного факультету. В естафеті 4х100 серед дівчат першою визнали команду факультету іноземної філології, другою – біологічного, а третьою – команда факультету соціальної педагогіки і психології.

За загальними результатами змагань, серед юнаків першою стала команда економічного факультету, друге місце посів факультет менеджменту, а третьою визнали команду істориків. А серед дівчат перше місце – у факультету іноземної філології, друге – у біологічного, третє - завоювала команда факультету СПП. Усіх переможців нагородили медалями, грамотами і цінними подарунками.

Головний суддя змагань, викладач кафедри фізичного виховання ЗНУ Сергій Жестков: «Незважаючи на тяжкі погодні умови, змагання пройшли організовано й емоційно. Багато студентів показали високі результати у різноманітних видах легкої атлетики. Хочу також відмітити високу підготовку до спартакіади таких факультетів, як історичний, СПП, біологічний, менеджменту, економічний і фізичний».

Ігор САМОКИШ