Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / П’ятий Відкритий чемпіонат області з джиу-джитсу

П’ятий Відкритий чемпіонат області з джиу-джитсу

30.05.2007 15:53

27 травня у спортивному комплексі ЗНУ відбувся 5-й Відкритий Чемпіонат Запорізької області з джиу-джитсу.

Організаторами змагань виступили Запорізька Федерація дзю-дзюцу, Управління у справах молоді і спорту Запорізької державної міської ради та Асоціація джиу-джитсу України.

Приємно вразили кількість та віковий склад учасників – понад сто бійців віком від восьми до двадцяти п’яти років виборювали чемпіонські титули у своїх вагових та вікових категоріях. Значно розширилась і географія турніру: окрім запорізьких команд, у Чемпіонаті взяли участь юнаки з Поліг (СК «Славія»), Дніпрорудного (СК «Динамо»), Дніпропетровська (СК «Мужність», СК «Барс»), Токмака (СК «Сінгітай Плюс»), Тернівки (СК «Вимпел»), Павлограда (СК «Каскад») та клуб «Ярчук» і збірна Запорізької федерації дзю-дзюцу.

Хоча турнір має статус «обласного», на татамі спорткомплексу ЗНУ можна було побачити бійців-призерів Чемпіонатів Європи з багатьох контактних видів східних єдиноборств, таких як контактне карате, універсальний бій, джиу-джитсу. Це говорить про високий рівень змагань.

«Перш за все, турнір розраховано на підростаюче покоління – тих, хто робить перші кроки на шляху воїна», – говорить президент Запорізької Федерації дзю-дзюцу Віталій Дьяков. – «Мета будь-якого східного єдиноборства – навчити поважати суперника та ніколи не здаватися, виховуючи у собі мужність, терплячість та повагу до інших. Приємно, що з року в рік ці цінності поділяє все більше молодих юнаків та дівчат. І наша мета – надати їм те, заради чого вони до нас прийшли: навчити не тільки азам бою, але й його філософії, яка є невід’ємною частиною світосприйняття будь-якого бійця».

В рамках Чемпіонату також були проведені клубні змагання серед дітей віком 7-8 років, вихованців СК ЗНУ.

У командному доробку представників Запорізької Федерації джиу-джитсу - три перших і одне друге місце. У віковій категорії 10-11 років одразу два перших місця здобув юний боєць В.Романовський, а друге місце – О.Павловський. Серед юнаків перемогу святкував К.Костенко (вагова категорія «до 62 кілограмів».

Переможці отримали нагороди та дипломи, а глядачі й уболівальники – заряд позитивних емоцій і задоволення від справжніх чоловічих боїв.

Наталя ДРАГАН