Новини пресслужби ЗНУ / Новини / "Хто вміє малювати? - Я!"

"Хто вміє малювати? - Я!"

04.06.2007 10:50

Другого червня студенти-журналісти Запорізького національного університету взяли участь у благодійній акції “Журналісти – дітям”. Організував її напередодні двох свят – Дня журналіста і Дня захисту дітей - колектив редакції міської газети “Остров Свободи” (за сприяння будівельної компанії "Арсенал").

Спочатку планувалося провести змагання серед студентів-журналістів курсів ЗІДМУ та нашого ВНЗ. На жаль, наші опоненти чомусь так і не з’явилися на "полі бою". То ж, завданням майбутніх акул пера із ЗНУ стало найгарніше, найшвидше та найкреативніше розфарбувати лавки, гойдалки, пісочниці.

Прибувши на місце події (а це майданчик для малечі на вулиці Дорошенка, 4) ми побачили, що всі чотири лави вже пофарбовані! Так що ж тоді робити? Але виявилося, що це - лише фон, який був нанесений заздалегідь. Нам же треба було проявити фантазію, аби природнє стало живим і цікавим. Робота закипіла повним ходом - і вмить на чотирьох лавах повиростали чудо-квіти, з’явилися зорі, метелики, сонечко і навіть чорний кіт.

Поряд з журналістами, які у той вечір перевтілилися майже на митців, бігали діти. Вони щиро оцінили корабель з білими вітрилами та написом “ЗНУ”. Звісно, дітлахи не знали значення цієї абревіатури, а коли дізналися - одразу ж захотіли активно допомагати нам фарбувати решту об’єктів на майданчику…

Минуло лише кілька годин, як сірий майданчик перетворився на кольоровий і оригінальний!

Жителька сусіднього будинку Ольга Распутько із радістю поділилася враженнями: "Мені дуже сподобалося, як пофарбували наш майданчик. Ми обов’язково будемо ходити сюди з дитиною, особливо зараз, коли все таке барвисте й чисте!”.

Ось таким різнобарвним і несхожим на інші днем видалася та субота. І тепер можна з упевненістю сказати, що хороший настрій дітям та їх батькам гарантовано, адже такий майданчик нікого не залишить байдужим!

Ігор САМОКИШ