Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Чиста планета – чисте життя

Чиста планета – чисте життя

05.06.2007 10:01

2 червня студенти ЗНУ прибирали Хортицю від сміття.

Чистота – запорука здоров’я. Саме цю істину вкотре підтвердила екологічна акція, участь у якій взяли студенти Запорізького національного університету разом зі своїми колегами з п’яти міських вишів. Перлина Запоріжжя – Хортиця – щороку потерпає від напливу охочих відпочити і, як наслідок, від сміття, яке залишають по собі ці так звані відпочивальники. Комунальні служби проблемою забруднення заповідної зони не опікуються, і, якби не волонтери, які власними силами рятують острів від сміття, Хортиця з ковилового степу вже давно перетворилася би на «пластикову долину» – збірник пустих пляшок, поліетиленових пакетів та іншого. «Проведення екологічних акцій за участі студентів ВНЗ міста, на щастя, стало доброю традицією, так само, як і участь у цих заходах представників ЗНУ», – зазначила помічник ректора з виховної роботи Наталя Воронова. Другого червня Хортицю прибирали студенти не тільки біологічного, але й фізичного факультетy ЗНУ. Зібране сміттям стало вагомим внеском у збереження чистоти рекреаційних зон Запоріжжя, яких, нажаль, в місті не так вже й багато. «Ми любимо Хортицю й природу рідного краю, а любов – це турбота. Запоріжжя – наша спільна домівка, тож підтримувати порядок – це справа кожного мешканця», – поділилися роздумами учасники акції, студенти ЗНУ. До речі, саме ця категорія населення – молодь та студентство - є найбільш активною рушійною силою екологічних волонтерських рухів. Тож є надія, що поки в Запоріжжі будуть університети, наше улюблене місто ніколи не перетвориться на «поліетиленову», «пластикову» або якусь ще долину.
Наталя ДРАГАН